Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezzel mit csináljak? Mi baja van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mit csináljak? Mi baja van?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nem tudom mivan, az elmúlt 2 hónapban kb minden estét itt töltött. Én áthívtam a haverjaimat többször is és ő mindig megsértődött és mondta hogy fenn lesz a szobámban, aztán mikor miután kibuliztam magam és már 3 órája nem láttam felvegyék és látom hogy a sarokban ülve sír, gondolom ilyenkor hagyni kéne és visszamegyek a többiekhez. Máskor játszom ő meg akarja fogni a kezem de akkor épp használom a kezem szóval leszedem a kezét. Múltkor megkérdezte hogy elmegyünk-e együtt fürdeni, nekem beindult a fantáziám és bepróbálkoztam nála, és akkor elkezdett hisztizni hogy nem ezért akart fürdeni. Meg mikor alszunk mindig hozzám akar bújni de aztán elalszik rajtam és meg nem tudok semmit csinálni szóval meg szoktam kérni hogy ne feküdjön rám. Már 2 hónapja nem feküdt le velem. Mi baja van? Mi a szart csináljak?

17 F



2020. jan. 17. 23:08
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*felmegyek
2020. jan. 17. 23:09
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Úúúriissteennn de pulya vagy te. Javaslom szakítsatok,add meg neki az esélyt egy normális pasira aki törődik vele,szeretgeti és nem lenn piál a haverokkal.
2020. jan. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Hát eléggé nem foglalkozol vele, még bunkó is vagy. Nem érzi a szeretetet. Csoda hogy még együtt van veled. Minnél hamarabb kapd össze magad, különben keres valakit, aki foglalkozik vele.
2020. jan. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem többet kellene foglalkoznod vele..
2020. jan. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De azért ez nem igaz hogy nem törődöm vele, csak nincs értelme. Mert nem teszi meg azt ami kéne ahhoz hogy megérje
2020. jan. 17. 23:23
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
Aham, hát el nem tudod képzelni, hogy milyen szívesen behúznék neked egyet most 😂
2020. jan. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért mit kéne még tenni te barom? Ő próbál közeledni feléd te meg egyedül hagyod, pialsz a spanokkal, ellokod a kezét, nem fekhet rád. Mit gondoltál te kretén? Hogy majd le fog szopni ha kretén vagy vele?
2020. jan. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Miért vagyok kretén?
2020. jan. 18. 00:12
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szegény a sarokban ülve sír, mert közli veled, hogy fent lesz egyedül a szobában, de ahelyett hogy felmennél hozzá, inkább órákig bulizol a haverjaiddal, és még te kérdezed hogy mi a baja?

Kb minden lehetőséget megragadna hogy veled lehessen, de neked minden fontosabb nála. Itt tényleg nagy baj van valamelyikőtökkel, és az a valaki nem a barátnőd.

Ha ennyire nem érdekel és csak arra kell hogy dugjatok a zuhany alatt, akkor jobb lesz ha minél előbb szakítasz vele és nem töröd össze még jobban...

2020. jan. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De azért na, én értem amit itt írtok de 2 hónap kihagyás az nagyon sok
2020. jan. 18. 00:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!