Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Én miért csak olyan lányoknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért csak olyan lányoknak kellek, akik nekem nem?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet, hogy mindig olyan lányok akarnak tőlem valamit. Aki nekem nem tetszik kűlsőre/belsőre vagy valamelyik a kettő közűl. És ez már kezd nagyon idegesíteni. Az életben, tinderen, közösségi oldalon pl itt is olyan lányok akarják adni nekem magukat akik nem jönnek be. Itt gyk-n is beszélgettem 1-2 lánnyal és megadta a faceját. Az volt a gond, hogy egyátalán nem tetszet kűlsőre és utána rá jöttem, hogy belsőre sem. Eddig vagy ilyen lányok akartak tőlem valamit. Vagy olyanok akik kűlsőre tetszettek, de túl fleggmák, csöndesek vagy éppen buták voltak. Az olyanok akikkel el tudok beszélgetni, nem buták, normálisan el lehet velük poénkodni nem fleggmák de nem is csöndesek és kűlsőre is tetszettek azok közűl is volt már pár lány. Akivel eljutottam már nagyon jóba lettünk, de mikor megkérdeztem tőle, hogy lesz e a barátnőm. Ki offolt csak mert 70 km távólság volt köztünk! És nem kelett volna utaznom hozzá 2 órat se tömegközlekedéssel! Még azt megértettem volna ha 100+ km a távólság. De ez kicsit frusztrált. Elvileg a fiatal korosztályba, 14-17 az ami engem érdekel, de felette is. Van pár olyan lány aki kétszínű. Az ember szemébe kedveskedik. Meg úgy tesz mintha már szerelmes lenne beléd. Közbe meg csak kiakar használni ha nem tud akkor nem jön össze veled. Ez tényleg így van?!

18/F



2020. jan. 23. 01:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
túl magasak az elvárásaid
2020. jan. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
#1 Miért is? Lehet kedves egy lány, attól még, hogy szép és itt nem fullosra gondolok, persze olyan lányokra is vonatkozik ez, de akkora elvárásom kűlső szempontból nincsennek, mert az már szánalmas lenne. Ezt azért írtam le mert gondolom te is egy olyan válaszoló vagy, aki úgy gondolja, hogy a csúnyább lányok kedvesebbek. Hát leírom, hogy nem. Sőt. De akkor leírom neked ha nem olyan okos meg vicces azt elengedem. Persze ne 0 humorérzékű legyen, buta se legyen. Tudjak vele mindig beszélni valamiről ennyi! Szóval a többi ami a belsőséget illeti már jobban számít. Tehát nincsennek nagy elvárásaim!
2020. jan. 23. 03:36
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

14... Ha egy érett okos lányt akarsz, akkor nem tudom miért a fiatal lányokat keresed?!

Keresd a 17-19 éves lányok társaságát és akkor biztosan találsz elég okos és értékes belsővel rendelkező lányokat.

2020. jan. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miféle érettséget vársz mondjuk egy 14-15 éves lánytól
2020. jan. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Bakker, ahelyett, hogy örülnél, hogy egyáltalán vannak lányok akinek bejössz!
2020. jan. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Cigánylányoknak udvaroltál? Mert akkor nem csodálom.
2020. jan. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 exelant ***** válasza:
Nem tudom, te mennyire vagy helyes, okos, beszédes, mosolygós férfi.... van olyan ismerősöm férfiban, akinek hasonlóak az elvárásai, s panaszkodik, hogy egyedül van, magányos....s nem érti miért...miközben nő sem egy nagy szám.... semmilyen téren sem....sem külsőre, sem belsőre, sem intelligenciában, öltözködésben, s nem is az az udvarlós típus, aki könnyen elnyeri a nők szívét, nem a legjobb tehát például kommunikációban sem... butának nem buta, de nem is emelkedik ki az átlagból.... s mégsem a magához való nőt keresi... de remélem megtalálod majd az igazit te is...nem könnyű, ezzel sok más ember hasonlóképp van mint te, sok ilyen történetet meghallgatok én is rendszeresen.... türelem kell hozzá....ha bele is fáradsz olykor, vagy elveszted a türelmedet, tarts kis pihenőt, s kezdd el újra....
2020. jan. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem legyél nyitottabb. Adj esélyt annak is, akiről első látásra nem gondolnád, hogy ő az igazi.
2020. jan. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem az a baj, hogy nagyon sok mindent vársz el egy lánytól.

De ez csak az én véleményem.

2020. jan. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Szerintem nem várok el sok mindent!! Amúgy én olyan vagyok, hogy akár oda is merek menni egy idegen lányhoz és le is szólítom akárhol. És én ha tetszik nekem egy lány beszélek vele 5-10 percet. Utána elkezdek neki egyből udvarólni ha tetszik. Szóval szerintem nekem nem kéne sokat várnom csak több lányt kéne ismernem!

2020. jan. 23. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!