Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátom nem bizik bennem, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem bizik bennem, mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Felmerult a kerdes a bizalomrol, es mondtam neki, hogy en teljes mertekben megbizom benne, erre o azt valaszolta, hogy o nem bizik bennem.


Azt mondta azert amiket mondtam a kapcsolatunk elejen. Olyanokat mondtam neki, hogy alapbol nem vagyon az a huseges tipus, szeretek kivagottabb dolgban jarni, es kellettem magam, valamit szeretek flortolnj. (tudom eleg k****s-nak hangzik de annyira nem veszesen csinalom).


Nekem o az elso baratom, azelott sosem volt kapcsolatom mert sosem volt olyan akivel osszejottem volna, mindig csak kavartunk vagy nem lett belole semmi.


Azota viszont valtozott a dolog, tenyleg szeretem, es semmi penzert sem csalnam meg. Szerelmes vagyok bele teljes mertekben, ezeket el is mondtam neki de azt mondja akkor sem. Vele is vesztettem el. Nem tudom mit tehetnek.


Valaszotokat elore is koszonom!



2020. jan. 29. 22:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Hozzateszem lassan egy eve vagyunk egyutt.
2020. jan. 29. 22:24
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell érdemelned.
2020. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért mondtál neki ilyet? Kamuztál? Ilyennel ne viccelj.

Nyerd vissza a bizalmát

2020. jan. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismertem meg ilyen lányt... Elkezdtem bízni benne... Talált egy másik srácot és képes volt hazudni is a nagy szerelme ellenére.🙂 🤷‍♂️ Ő is ilyen volt, és ilyen is maradt. Megértem a barátod és igazat is adok neki, de ha tényleg megváltoztál, akkor hosszú idővel az ő álláspontja is változni fog.
2020. jan. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Stark2000 ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de érthető a barátod részéről a bizalmatlanság azok után, amiket mondtál. Idővel viszont változhat, ha nem csinálsz hülyeséget.
2020. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én félnék tőled.
2020. jan. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat, kerdeztem tole, hogy mivel tudnank ezen valtoztatni es azt mondja hogy erre o sem tudja a valaszt.

Van otletetek?

2020. jan. 29. 23:18
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel, zaklasd érezze, hogy csak Ő van neked. De ne én mondjam már meg xD Szerinted mi lehet a baja? És vajon mitől érezhetné magát jobban?
2020. jan. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Ásd el magad.
2020. jan. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Akkor majd alakul valahogy remelem. Azert koszonom.

Utolsonak meg annyi, hogy nyilvan, ide mindenki trollkodni jar.

2020. jan. 30. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!