Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az, hogy még mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy még mindig rá gondolok?

Figyelt kérdés
Az van hogy 1 éve vagyok együtt a barátommal és ő előtte volt egy fiú akivel volt valami köztünk és nagyon szerelmes voltam/vagyok belé..nem tudom pontosan. Nem tudom kiverni a fejemből és néha úgy érzem, hogy még mindig szeretem. Félre értés ne essék szeretem,imádom a barátom,de nem is tudom így mi legyen. Szerintetek miért van ez?és hogyan tudnék tenni ez ellen?

2020. febr. 1. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, tudom és ugy látszik te sem. Azt kell eldöntened, hogy ez amit a baratod elotti pasi iránt érzel fellángolás vagy szerelem? Ha azzal aapsival még nem fekudtel le akar kivancsisag is hajthat..vagy a gozero nem tudom lényeg h fogj egy tollat pairt és ird le h abratod vagy o a jobb + tulajdonsagaikat + pro kontrákat :D Valószinuleg szerted ot! Jobban mint a bartod azt javaslom tisztazd magadban eloszor a helyzetet és ha amgadban tisztáztad és a baratod elotti pasi mellett dontottel, akkor barátoddal zaonnal szakitsál ne áltasd, ne hazudj neki mond meg őszintén, hogy ez van.
2020. febr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a másikkal csak valami volt akkor valószínűleg azért nem tudod elfelejteni mert sohasem “teljesedett be”.
2020. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig voltál együtt az előző barátoddal? Ha sokáig akkor lehet hogy a közös emlékek, közös élmények miatt jut mindenről eszedbe
2020. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!