Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti megbocsátanátok a barátotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok a barátotoknak?

Figyelt kérdés

Én 16 vagyok, a barátom 17, másfél hónapja voltunk együtt.

Volt petting és szex is már.


Az volt, hogy szombaton elmentünk egy buliba. Ott különváltunk és elment ki. Én olyan 20 perc után megtaláltam és láttam, ahogy egy lánnyal csókolózik.

Nagyon rosszul esett és fájt, hogy megcsalt. Elkezdtem sírni és hazamentem.


Azóta irogál nekem állandóan, hogy szeret és bocsássak meg neki de nem tudom, hogy megbocsássak-e neki.


Azért is vagyok rá mérges, mert mindig veszekedett velem a fiú barátaim miatt, és féltékeny volt rájuk, pedig nem adtam rá okot neki.



Ti mit tennétek? Megbocsátanátok neki?



2020. febr. 10. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem bocsátanék meg. Lesz még bőven alkalmad hűségesebb fiút találni.
2020. febr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Én sem bocsátanék meg, elég egyértelmű a szituáció. Ha megbocsátasz, akkor valószínű újra meg fog történni, hiszen nincs következménye. Ahogy előttem is írták, találsz normálisabb pasit is :)
2020. febr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Kuka, nem is lehet kérdés.
2020. febr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
96%
Nem bocsátanék meg mert aki megcsal nem szeret.
2020. febr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Én kb. A te korod vagyok, 1 éve vagyunk együtt lassan barátommal, szeretem, imádom.

De ha ilyet csinána nem tudnék megbocsájtani neki, ha meg is tenném minden bizalmam eltűnne felé és amiatt nem működne.

Nekem nem menne a szitu az tuti.

2020. febr. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Én nem bocsátanék meg neki, ha egyszer megtörtént megfog máskor is. Bármennyire is fáj, jobb ha nem engedsz neki.
2020. febr. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Stark2000 ***** válasza:
93%
Lapát, találsz jobbat hidd el, ő oedig legalább tanul a következmények miatt.
2020. febr. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem bocsátanék meg. Meg aztán kétlem, hogy nagyon bánná, mikor pontosan tudta, hogy te is ott vagy azon a helyen, és így is kikezdett mással. Ha így kikezd mással amikor ott vagy, akkor nem is érné meg a második esély.
2020. febr. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondold át a kapcsolatot. 1,5 hónap alatt már volt szex. Siettette, vagy te is ilyen korán akartad? Nem azt mondom, hogy kötelező 3 hónapot várni, nade ez túl gyors tempó ahhoz, hogy ebből komoly kapcsolat legyen. Ivott a bulin vagy viszonylag józan volt? Ha ivott, az sem mentség, máskor is megteszi, még józanul is, a pia csak előhozza. De ha nem volt részeg, akkor nincs is miről beszélni. Nem szeret, ebben biztos lehetsz. Aki szeret, az nem csinál ilyet, nem vagy neki elég fontos. Dobálózik a szavakkal, üres háttérrel. Féltékenykedik, veszekszik már a kapcsolat elején. Wtf? Tehát már az elején korlátozni akar. A te döntésed, te ismered, te tudod, hogy mennyire komoly ez a dolog köztetek, de másfél hónap semmi, inkább most legyen szakítás a vége, mint később, mikor jobban fájna, több hátbadöfés után.
2020. febr. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Nem, lapát
2020. febr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!