Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tudok tenni ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nos az a problémám, hogy van egy 16 éves lány akivel szeretjük egymást. De azért nem jön össze velem, mert én kb 70 km-el meszebb lakok mint ő. És azt mondta ezt nem bírná illetve az a baja, hogy én csak 177 cm vagyok ő meg csak 1-1,5 cm-el alacsonyabb és, hogy 1-2 cm-el lehetnék magasabb. Nem igaz, hogy a 177 cm nem elég. Azt hittem nem vagyok alacsony. De a fő baja a távólság! Én úgy csinálnám, hogy fel utaznék hozzá. Ha kell hétköznap is azért, hogy találkozhassunk. Még ha 1-2 órát is, de ő neki ez sem jó! Azt mondtam neki az elején, hogy megértem. De ez nagyon szétszedi a szívemet, mert szerelmes vagyok és azt hittem úgy volt megkapom őt. Ezért mostmár kicsit összevesztem vele! Ő ilyen szép lány. És ha nem is tartja magát annak, akkor is tudja gondolom valamilyen módon. Mert gondolom sokan mondhatták neki ezt! Most komolyan az összes szép lány ilyen? Lehet, hogy úgy gondolja, hogy talál ő közelebbről is olyat magának aki szeret. Nem hiszem el, hogy ez komolyan így működik. Nekem 1x volt még csak 2 hónapos kapcsolatom még 15 évesen. Az nem volt komoly. És nekem nehezen megy a csajozás, jól nézek ki. De valamiért nem kapnak rám annyira a lányok! És egy 15-16 éves lánynak már több esze lehetne! Ő még kevesebb esélyel csalna pedig meg, na meg kevesebb esélyel érdekli annyira a pénz! Nekem meg még jogsim sincs, ami elég gáz! Az biztos, hogy pedig szeret, mert mondta és csókoloztunk is sokat, szeret velem lenni. De mégis emiatt intsek búcsút egy lánynak?!

20/F



2020. febr. 12. 01:48
1 2
 1/13 anonim válasza:
82%

15-16 eves lany ?

Ez majdnem pedofilia...

Elkepeszto amiket irsz .

Te "csajozni" akarsz , a kislany nem akar lefekudni Veled , erre lehulyezed...

Lanyokat, FIUKAT es altalaban a tinikapcsolatot degradalo topikinditas.

Ennyi. Remelem kamu.

2020. febr. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Az értelmi szìnvonalad a fogalmazásod alapján nagyon alacsony. Fogadd el hogy ha nem jössz be a lánynak, vagy ha nem azt akarja amit te.


Ettol fuggetlenul amit az 1es ir is butaság. 20 evesen egy 16 eves lany teljesen normalis dolog, 14 alatt lenne problémás, a pedofilia pedig inkabb 10 alatti gyerekekre vonatkozik.

2020. febr. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk általában azok a palik akarnak 4-5 évvel fiatalabb barátnőt akik úgy gondolják nem elég érettek a hasonló korúakkal... Egyébként meg, 70km-et beutazni majdndem minden nap hogy 1-2 órát találkozz vele elég needy (ragaszkodó túlságosan) dolog ami a lányoknak nem imponáló. Lehetnél kicsit komolyabb is amugy.
2020. febr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne erőltesd a dolgot. Ha ő nem akarja, akkor nem akarja.
2020. febr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Igen ennek a lánynak ints búcsút,de nem emiatt amiket itt felsoroltál,hanem mert 15-16 éves!!! Teljesen különböző szinten vagytok. A mi korunkban még a játékos tiniszerelemnek van ideje,amikor csak megtapasztalhatjuk a dolgokat. Nem egy felnőtt férfira van szüksége!

16/L

2020. febr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
,,És egy 15-16 éves lánynak már több esze lehetne!" - Hidd el, több esze van mint neked. Nem jön össze olyannal, akivel nem akar.
2020. febr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Intsek búcsút?! Vannak viszont olyan 15-16 éves lányok/fiúk akik már 2 éve vannak együtt a párukkal. Kapásból most is ismerek vagy 5 ilyet. Amikor abba a kórba voltam még több ilyet ismertem, pedig egy 20 ezer fős szinte már kisvárosnak se nevezett akármibe élek! Persze akkor is ismertem. más városból is ilyet. A másik meg az, hogy a pervez/pedofil szó valóban Arra igaz aki kislányokat, 12 év alattiak bántalmaz szexuálisan, vagy éppen azokra bukik és 18+ év az illető. Na meg én értelmi szinten alacsony szinten vagyok, igen amúgy tényleg hülyeség egy ilyen lány után futni.


De az ő értelmi szintje alacsonyabb. Mivel ő rágódik azon, hogy nekem kb 2 de inkább 1,5 órát utaznom kell hozzá. De még annak se nagyon örűl, hogy csak picivel alacsonyabb csak nálam!

Most komolyan lányok írhattok kommentett, hogy kiknek lenne itt ezzel baja, hogy van köztünk egy kis távólság, mert nem 150+ km van köztünk! Vagy ha erre téved egy 176 cm magas csaj az is megírhatja, hogy mi az igénye magassággal kapcsolatban. Na meg, hogy a 177 cm már tényleg kevés, és a legeslegalja tényleg a 180 cm?


Akkor lennék okos ha hagynám ezt a lányt de megírtam fent is, hogy nekem nem megy a csajozás. Vagyis vannak jó dumáim, meg jól nézek ki. De valami mégsem működik. És, hogy 15 évesen volt egy félig sem komoly 2 hónapos kapcsolatom. Azóta semmi. És most nagy bevagyok parázva azon, hogy nekem mostanában sem lesz senkim és! Szóval a fő kérdésre is válaszóljatok mit tegyek vagy mondjak a csajnak? Hogyan tehetnék legalább 1 jó próbát arra, hogy mégis legyen köztünk valami?!

2020. febr. 12. 17:56
 8/13 A kérdező kommentje:
És még 1x lekell írnom azt is ha nem szeretne valamennyire. Nem mondta volna meg nem tőltött volna velem annyi időt és max 1-2 csók lett volna. Szóval neki az a baja amit írtam! Mert úgy látom ezt nem fogtátok fel!
2020. febr. 12. 17:58
 9/13 anonim válasza:
en is 16 vagyok a baratom 20 es 100+km van kozottunk megis nagyon jol megvagyunk minden hetvegen talalkozunk es a vilagon semmiert nem adnank fel a kapcsolatunkat..🤷🏻‍♀️ de ugy gondolom ez a lany meg tul eretlen es fogadd el hogy nem akar toled semmit
2020. febr. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 Igen lehet, hogy éretlen. Viszont ismerek olyan 19 éves csajt aki azt mondta nekem, hogy azért nem jön össze egy fiúval akit szeret mert nem bírja a köztük lévő 95 km távolságot, pedig tömegközlekedéssel is csak 2,5 óra lenne max ez is. És ő azt is mondta, hogy elég szép. Ahhoz, hogy ő találjon magának ugyanolyan jó pasit azért akit ugyanúgy szeretne majd és nincs meszebb 30-40 km-nél. Most lehet, hogy tényleg elég éretlen, vagy kicsit egoistább a keletténél vagy mindkettő és lehet, hogy rbanc is. Abban bíznék, hogy az előbbi 2 közűl valamelyik és akkor hátha tudnék rá hatni. Vagy vernék bele egy kis észt :D!
2020. febr. 12. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!