Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy győzzem le a gázlásaimat?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem le a gázlásaimat? Bármi amit jónak gondoltok jöhet!

Figyelt kérdés

Régen nagyon sokat bántottak a testem miatt, és bár már teljesen megváltozott. Alig van pár ember akik előtt le merek vetkőzni. A barátom előtt sem merek levetkőzni, de még fürdőruhában lenni sem. Ő szeretne már továbblépni, és nagyon sok ötletet felvetett de félek.


Dolgok amiket mondot:

- fürdés előtt fehérneműig ő vetkőztet le

- fehérneműben alszom vele

- filmnézés közben a takaró alatt levetkőzöm

- közös strandolás (nyilván ilyenkor beltéri)

- közös fürdés

- hogy a köntös alá nem veszek fehérnemű mikor mászkálok


Van még több is de ennyi elég. Szerintetek mi segítene intimebb irányba vinni a kapcsolatot? Bármilyen ötlet jöhet, vagy vélemény hogy hogy beszéljen rá, vagy mit hagyjak neki! BÁRMI!!! Előre is köszönöm! Már kezd nagyon zavarni a dolog. 17L



2020. febr. 16. 00:02
 1/8 A kérdező kommentje:
*Gátlásaimat* bocsiii autocorrect
2020. febr. 16. 00:04
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi a baj? Ha az hogy nagyon gáz, akkor tudom. De nem tudok mit tenni, félek, iszonyatosan
2020. febr. 16. 00:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát például... : Mi a legrosszabb, ami történhet?:) Ha ő a párod, ő a szerelmed, akkor őelőtte konkrétan személy szerint nem kell takargatnod semmit; de ha úgy érzed, még várnod kell, pl nem érzed magad késznek valamire, akkor még várjál vele nyugodtan; hogyha szeret a csávó, akkor szerintem ha ő is ennyi idős, akkor még ő is tudhat valamennyit rád várni, ha erre még nem vagy felkészülve. Szóval ne aggódj. :) Meg amúgy szal, mi a legrosszabb, ami történhet, hogyha pl felvállalod előtte magad mondjuk meztelenül, pl mondjuk csak annyit is akár, hogy előtte átöltözöl? Hát nincs abban semmi, hát szeretitek egymást nem fog kicikizni, hiszen azért van veled, mert szeret és tisztel is. :) Meg még akkoris te vagy neki a drágasága, hogyha pl mondjuk neadjisten nem nézel ki olyan jól. :) Akkoris lehet hogy ő téged egy szép tündérnek fog látni, vagy nem tudom. :) Szóval ennyire azért talán megbízhatnál benne, hogy pl nem fog kicsúfolni.
2020. febr. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*de egyébként szal nincs ilyen, hogy "kötelező" előtte átöltöznöd mondjuk de csak annyi, hogy nem kéne tartanod tőle akkor sem. Hát na. Mert most tényleg komolyan mi lenne a legrosszabb, ha meglátna téged meztelenül; szerintem semmi. Ha télleg kölcsönösen szeretitek egymást.
2020. febr. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A félelem lelki okokra vezethető vissza. Idézd fel, mi az oka a félelmednek, mi volt az első élmény?

Nem csak testi oka lehet. Meditáció, relaxáció segíthet.

PPH. (Problem Prevention Holding)

2020. febr. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy bántottak? Vertek,csúfoltak?


A barátod jokat mondott. Szerintem bízz meg a párodban,és fogadd el amit mondott.

2020. febr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A leírtakból mindkettő, kedves utolsó!
2020. febr. 16. 10:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne hogy a párod tudja mit fog látni amikor ledobod a köntöst, és nem kell féljél tőle ugyanúgy mint ahogy ő sem fél a kinézetedtől azért van veled :)

Nem lesz baj csak cselekedj, sok sikert

17/F

2020. febr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!