Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, miért jegyeztek meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért jegyeztek meg ilyen hüyeségeket?

Figyelt kérdés
A haverjaim mind felismerik a barátnőjük parfümjét, írását, cuccait pl hogy az ő neszeszere, vagy kulcscsomoja. Ez minek? Én általában fejből azt sem tudom milyen a barátnőm szemének a színe... meg a körmének a színe, a múltkor megkérdezték tőlem hogy ez nem-e a barátnőm szemüvege és fogalmam sem volt. Persze a szülinapját meg ilyeneket beírtam a telómba, nem felejtem el. A barátnőm meg folyton hisztizik emiatt. De ti minek terhelitek ilyennel az agyatok?

2020. febr. 20. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Hülyeség? Van, aki figyelmességnek hívná.
2020. febr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Nem, nem hülyeség, veled van a gond.


Se a szemszínét, se a szemüvegét, se egyik cuccát sem ismered fel. Egyáltalán érdekel téged a barátnőd?


Ha megkér téged, hogy segíts neki megkeresni a pénztárcáját, akkor mit csinálnál? Ennél az esetnél egyszerűbb lenne, hogyha már eleve tudod, hogy hogyan néz ki.


"nem-e a barátnőm szemüvege és fogalmam sem volt"

Ha tudnád, hogy hogyan néz ki a szemüvege, akkor tudtál is volna válaszolni. Mert ha pl. az ő szemüvege volt, akkor elvihetted és odaadhattad volna neki. A barátnőd pedig örülne annak, hogy ilyen figyelmes vagy.

Viszont lehet a fülébe jutott, hogy még a szemüvegét sem ismerted fel, miközben azon aggódott, hogy hol hagyta azt. Nyilván emiatt is "hisztizhetett".

2020. febr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Nem lennék rá büszke ,hogy kicsit se figyelsz a csajodra 🤷🏼‍♂️
2020. febr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De figyelek rá, csak ez nem az erősségem...
2020. febr. 20. 15:46
 5/6 Stark2000 ***** válasza:
96%
Ha szereted és oda vagy érte, akaratlanul is megjegyzed.
2020. febr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem direktben jegyzi meg az ember az ilyeneket. Csak egy adott személy a sok kis apróságaival együtt az aki és mivel ő kedves nekem a legtöbb dolga is az vele együtt és ha megérzem pl. a parfümje illatát máson akár akkor egyből ő jut az eszembe 🙂
2020. febr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!