Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A lányok miért buknak egyre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért buknak egyre jobban a náluk fiatalabb fiúkra?

Figyelt kérdés

Egyre többször előfordul az, hogy mikor elmegyek bulizni akkor rám is meg a haverjaimra is 20+ os lányok jönnek ránk. Pedig nem nézünk ki idősebbnek, mert már mondták többen.. Ezeknek a lányoknak a nagy része nem szép őket az esetek nagy részében elutasítom. De van mikor nyitottabb vagyok és hajlandó vagyok ismerkedni velük is. De csak max azért, hogy haverkodjak vele .. (Bár mondjuk szerintem fiú és lány között nem igazán létezik barátság!) Általában akkor sűlnek el jobban a dolgok mikor mi megyünk oda lányokhoz. De sajnos én már kb 7-8 alkalommal csajoztam be buliba. De abból még egyszer sem lett komolyabb dolog! +1-2 alkalommal utcán, de abból is egyik alkalommal csak 1 közös mekizés lett.

Egyszer volt olyan mikor még 17 évesen hozzám jött oda egy nagyon szép. De kedves és okos 20 éves lány, aki pedig szerintem bármilyen pasit meg kapna aki nála idősebb. És tanult, pénzes. És ő azt mondta, hogy a fiatalabbakra bukik. És SZINen is volt egy 21 éves lány, aki aranyos volt. De az ülébe űltett. És kicsit úgy viselkedett velem mintha a fia lenn~k :D. Picit kellemetlen volt. A haverjaim meg ott röhögtek rajtunk, mert szerintem az a korrekt ha a lány űll előszőr fiú ölébe. Budapesti volt a lány, ha nem lett volna nekem már idős. És bunkó a végén akkor beválalltam volna! Mert Pest még nem olyan nagy távólság a várostól ahhol lakok kb 140 km lehet. A haverjaim között meg egyre több az olyan. Aki az idősebb lányokra bukik!Most akkor felcserélődtek a szerepek vagy mi?! Van olyan 16 éves szép lány ismerősöm aki egy 13 éves fiúval jár. Oké akkor még én is örűltem volna egy nálam 2-3 évvel idősebb lánynak. De mostmár én nekem inkább a fiatalabb lányok tetszenek. Viszont nekik az a hátrányuk, hogy több olyan van köztük akik nem akarnak érett kapcsolatot. 18+os lányoknál kevesebb, viszont aki idősebb nálam. Szerintem nagyobb esélyel oktat ki, mert lehet egy picit okosabbnak gondolja magát a kór miatt! Már örűlnék ha találnék magamnak lányt. Mert pedig magabiztos vagyok és szerintem jó lennék egy párkapcsolatba. Mert van humorérzékem, kedves, udvarias vagyok. És sok dolog van ami engem érdekel! Csak hát sajnos valami igazság lehet van abba, hogy a mai lányok nagyrésze. Csak tényleg szexre vágyik.. De nem szeretem azokat az embereket sem. Akik minden lányt egytől-eggyig elitélnek!

18/F



2020. febr. 20. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom ahány lányt ismerek körülbelül mindegyik az idősebb fiúkra bukik, köztük én is. De amiről te beszélsz arra talán annyi magyarázatot tudnék adni,hogy imponál a lányoknak h szerintük fiatalnak néznek ki, ezért a fiatalabb fiúk is buknak rájuk. Talán ez lehet egy magyarázat.
2020. febr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez furcsa. Én 16/l létemre is inkább a velem egykoruakra vagy kicsit idősebbeket "bukom". De a barátnőim is. De lehet tetszettél nqgyon nekik vagy pl. Nagyon ártatlannak találtak (ebbe inkább nem mennék bele...). Szóval több megoldást is el tudok képzelni.
2020. febr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak a dB szám számít. Meg legyen minnél előbb a 10000.
2020. febr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"De kedves és okos 20 éves lány, aki pedig szerintem bármilyen pasit meg kapna aki nála idősebb."

Ha egyszer te magad is azt írod, hogy a fiatalabbak tetszenek neked, akkor miért baj, hogy neki is?

2020. febr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Nem olyan nagy baj, csak régen általában a lányoknak inkább a velük egykorú vagy idősebb pasik tetszettek. De mondjuk ez mindig is csaj függő volt, de mostmár egyre több az olyan akinek a fiatalabb fiú tetszenek!
2020. febr. 25. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem eddig is vegyesen tetszettek a lányoknak a nagyjából velük egykorú fiúkból az idősebbek meg a fiatalabbak, csak régen nehezebb volt felvállalni, ha fiatalabb tetszik. Engem is cikiztek gimiben, mert sokat lógtam egy 2 évvel fiatalabb sráccal, pedig mi csak haverok voltunk...
2020. febr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!