Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha nem fekszem le vele, el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem fekszem le vele, el fog hagyni?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt. Mindketten szűzek vagyunk. Mondtam neki, hogy még várni akarok kb. fél évet. A reakciója meglepő volt. Úgy érezte annyit nem ér nekem, hogy fél év után azt mondom még korai.

Erre bevallottam, hogy a szüleim maradisága a fő ok. Továbbra is azt mondta, hogy nem tudja hogyan lesz tovább, a fiuknál nem így megy, egy idő után beleunnak a várakozásba, és elmúlik a kémia köztünk ennyi idő után, legalábbis nála biztos. Amikor meg mertem mondani, hogy úgy csinál, mintha ez lenne az első számára, akkor rosszul esett neki, azt megvádolt, hogy nem szeretem, és hogy fél év után kinézem belőle, hogy csak ezért van velem...


Tudom, hogy tényleg máshogy megy a fiúknál és a kapcsolatban ez egy alapvető, fontos dolog, de attól még tartok tőle, még ha ő nem is tudja, de tudat alatt, erre kellek neki leginkább...

Remélem nem, mert amúgy sok mindent tett már meg értem.. Nincs jele arra, hogy nem szeret, de lehet csak naiv vagyok..



2020. febr. 20. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem szeret igazán, ha csak ezért elhagy.
2020. febr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Fél éve vagyok együtt a barátommal. Mi is mindketten szüzek voltunk, és nagyon örült, amikor azt mondtam, hogy készen állok. Ez kb. egy hete volt.

De Ő nem egyszer mondta, hogy bármennyit várnak rám, ha kell, akkor egy évet is, vagy többet is, mert nem akar mást, csak engem. És tudom, hogy türelmesen várt volna tovább is, úgy, mint eddig.


Ha valaki igazán szeret, nem fog ilyenért szakítani. Persze mindenki más és más. Lehet, hogy a te barátod nem olyan türelmes, de ne feküdj le vele csak azért, mert ő azt mondja. Ha nem vagy rá kész, ne tedd meg.

2020. febr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Finoman adagolja az érzelmi zsarolást addig a pontig, hogy te le fogsz vele feküdni az akaratod ellenére, mert félsz, hogy elhagy.

Nem a szüleid maradisága, ha te nem érzed felkészülve magad egy ilyen dologra. Nem elvárás senkitől, hogy 13-14 évesen már aktív szexuális élete legyen, és aki 16 vagy 20 évesen sem érzi magát erre készen, azon sincs mit számon kérni vagy magyarázattal tartozni senki felé.

2020. febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most szakíts vele, míg meg nem bánod, hogy csak arra kellettél!
2020. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%

,, A fiúknál elmúlik a kémia várakozás"

Aki hülye, az is marad!

Te hány éves vagy?

A helyedben szakítanék vele! Csak a sexre kellesz neki... Biztos csini vagy, jó az alakod és úgy érzi dugnia kell téged bármi áron!


Fiú vagyok, de teljesen hülyének tartom amiket mondott...


A fiúknál max annyi van..

1-2.hétig bírják sex érzet nélkül! És általában ha csak elképzelik azt a helyzetet amit élni szeretnének egy lánnyal, utána újabb 2.hét kibírva és még masztizni se kell...


Én is úgy vagyok ezzel a sex dologgal, hogy félek tőle... De ameddig valaha életemben le nem fekszem valakivel, addig soha az életben masztizni se fogok!


És ha pl:a barátnőid azzal hencegnek, hogy dugtak ezzel, azzal ezért te rosszul fogod érezni magad! De én ilyen esetekben mindig úgy állok ehhez ha bárki bármit mond:


"Én vagyok a bíró... Ő meg a labda"


Részemről ennyit ide! Megyek más kérdések alá igazat írni...


(ha bárki tudni szeretné én vagyok e az... Megismer az emoji kombóm miatt)


Remélem segíthettem: 🦊🌹💩👽🦄

2020. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te kis naiv lányka :) engedd el ezt a srácot, hidd el hogy később visszagondolva jobb érzés lesz az hogy nem neki adtad az első alkalmat
2020. febr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!