Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok ti mit szólnátok ahhoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok ahhoz ameddig a fiúja addig nem áll le amíg bosszút nem áll?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet, hogy én egy ilyen fiú vagyok. És sajnos máshogy nem tudok bosszút állni rajta, mert nincs gyenge pontja! Csak úgy ha megverem, pedig 3x is próbáltam az illetővel megbeszélni. Még korábban, hogy álljon le! De nem hatott rá a dolog, csak úgy tett mert nyalt a szemembe! És azokat amiket tett, nem tudom annyiban hagyni. Mert a volt barátaimról van szó, akik közűl egy párat lehet megfogok verni! Na mind1 már 1x neki mentem a gyereknek. De az egyik haverom és barátnőm közénk álltak. Barátnőmet arrébb löktem, mert őt soha nem ütném meg! De a haveromnak megmondtam álljon el előlem.. Vagy 2x beszéltem vele erről normálisan, utána megmondtam neki. Ha nem megy az utamból, ő is kap! Nem ment el, úgy orrba vertem, hogy betőrt az órra! A gyerek is kapott 1-et mikor neki mentem. Az volt a szerencséje, hogy a rendőrök arra járkáltak! És megmondtam neki, hogy legközelebb megverem. Barátnőm utána elkezdte, hogy nem lehet verekedéssel megoldani meg stb. És megmondtam neki, hogy fogja be. Volt már olyan helyzet, hogy igenis csak az oldotta meg. És ez is egy olyan helyzet! Meg közőltem neki, hogy miket művelt a gyerek. De még akkor is mondta, hogy ne verekedjek. És megmondtam neki határozottan ha megláttom a gyereket márpedig meg fogom verni punk tum! Oké ha csak ramdom egy konfliktus lenne, vagy egy beszólogattó. Akkor max ha olyat mond. Akkor neki állok és megmondom neki, hogy érjen hozzám. De ha bnőm közénk áll vagy lefog, akkor hagyom. Max ha olyat szól, hogy félek vagy valami. Akkor neki megyek még 1x, hogy megmutassam, hogy nem! De ha vissza fog itt már próbálok még menni neki, de utána is szintén leállok. És csak annyit mondok, hogy én megvernélek vagy merek menni csak barátnőm és barátaim vissza fognak! De ez most sokkal komolyabb helyzet egy szimpla beszologatásnál, kórházba nem jutattom. Csak megagyalom a gyereket. Akkor legalább már nem fog merni velem annyira incselkedni!


Viszont nem tudom mi lesz ha pont akkor találkozunk megint a gyerekkel. Mikor a barátnőm ott lesz. Nem akarom elveszíteni, főleg nem ilyen emberek miatt. Szóval valahogy meg kéne beszélnem ezt barátnőmmel. Megmondtam neki, hogy a következményeit válallom a dolognak. Viszont ha barátnőm elhagy akkor a gyerek tényleg nagyon meglesz verve, hogy egy életre elmegy a kedve attól, hogy pletykálkodjon! Mert nem tudom mit képzel a gyerek magáról, hogy csak azért mert nem szeret. A társaság többi tagját is ellenem fórdítja. Akiknek a nagyrésze buta nagyon mondjuk, hogy bedőlnek ilyeneknek! És amúgy ő is verekedni akar már rég óta. Dumál, hogy ő így meg úgy megverne. Hát 1,5 éve edzek, 1 éve karatézok. De most biztos, hogy én nyerek. Mert az én gyülöletem sokkal erősebb!

Én:18/F bnőm: 17/L a gyerek: 19/F



2020. febr. 21. 18:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Téged kezeltetni kéne.
2020. febr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
lol
2020. febr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Te csak egy arcoskodó kisp.cs vagy! Karaté? :D N ane röhögtess... olyan parasztlengőst adok, hogy mire beveted a karaténak csúfolt tudásod már repülsz kistöki! :D Én ellentétben veled tényleg tudok verekedni. Arra akartam kilyukadni, hogy ha karatéznál vagy bármilyen küzdősportot űznél lenne önfegyelmed és nem mindent verekedéssel próbálnál megoldani, hanem az eszeddel vagy a kommunikációddal, ami láthatóan nincs mert egy idióta vagy... Szóval lehet karaté tudásod lehetsz erős gyerek, de ha gondolkodni nem tudsz, ninsc stratégiád, megette a fene, mé gha a gyerek sörösüveg vállú, de tud gondolkodni - ellentétben veled kistöki, tuti veszíteni fogsz...

Megérdemelnél egy bírósági tárgyalást vagy következményt , mert za ok nélküli verekedést nem lehet csak úgy megúszni, kivéve hogyha az önvédelem, de ez láthatóan nem az helyzet, gondolkodni sem tudsz, csak szerinted verekedni..a láynok szemében amúgy problémás pö.cs vagy akit messzíről elkerülnek... gondolkozzz el ezeken kistöki!

2020. febr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyereknek nevezed azt, aki idősebb nálad.


Van a közeledben pszichoterapeuta?

2020. febr. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, hogy te mennyire szánalmas vagy.

A barátnőd úgyis hamarosan szakít veled és keres egy lelkileg és szellemileg kiegyensúlyozott srácot. Jobbat érdemel, mint te.

2020. febr. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Karate.. az... Te csak egy buta ripacs vagy. Ha járnál küzdősportra akkor tudnád kezelni ezeket a helyzeteket. A barátnőd szakítani fog mert nem akar egy lány se egy ösztönlénnyel együtt lenni, a "gyerek" pont így alatt meg hogy simán tönkretette a kapcsolatod (amit amúgy te tettél tönkre) és jót fognak rajtad röhögni. Kezeltesd magad te majom mert ezzel csak magadat égeted.
2020. febr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 transzvagyoklol válasza:
76%

Megartott neked az anime

Eleg buta vagy hogy verekedessel meg fenyitessel akarsz megoldani egy olyan helyzetet ahol ez jelentektelen, ha a csaj fel toled (ez csak pelda) akkor felni fog toled es nyilvan nem szivesen akar melletted lenni.

Ezert is tudott ellened forditani egy egesz tarsasagot. Ésszel!

Aztan jobban teszed ha nem keménykedsz mert mindid vannak nalad erosebbek es ha folytatod akkor belekötsz egybe es megb@$z

2020. febr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Na ide figyeljetek! Idióták! Előszőr is gyülöletből is verekeszek de az eszemet tudom melette használni. Másodszor a gyereknél elég könnyen elérném, hogy kezdje a verekedést. Nem is kéne nagyon fel idegesítenem! Mert 19 éves, de leggyerekesebb ember akit ismerek. És én igenis tudok verekedni. És erős vagyok. Még mindig megakarom verni. Na majd a karantén után fix, hogy szét lesz verve! És engem méregedhettek, titeket is megvernélek. Sőt, ha verekedni akartok szóljatok úgyis unatkozok! De lehet már a karantén időben is! A barátnőm meg még mindig nem szólhat bele. Remélem nem is lesz ott.


És nem én vagyok az ösztönlény elhihetitek, hogy ti is megakarnátok verni ennyi idő után!

2020. ápr. 18. 19:57
 9/15 anonim ***** válasza:
Ide figyelj túl sokat képzelsz magadról, és nem a többieket kéne idiótáznod, hanem magadba nézned. Tényleg jó lenne valami szakemberhez fordulnod, nem a semmiért vannak ezek az emberek....
2020. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát ha a barátnődnek olyanokat mondasz, hogy "fogd be", valószínűleg őt is megütöd előbb-utóbb. Ilyen nemnormálisoknak hogy lehet barátnőjük, fel nem foghatom.
2020. ápr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!