Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan lehet túllépni az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túllépni az első szerelmen?

Figyelt kérdés

Tudom,rengeteg ilyen kérdés van a neten erről a témáról,olvassam el,de azért leírnám hozzá az én történetemet is.

2017 elején ismerkedtünk meg és pillanatok alatt elvarázsolt,nagyon beleszerettem.Ő volt az első szerelmem és neki is én.Rengeteget voltunk együtt,bemutattuk egymást a szüleinknek és ők is megismerték egymást.Soha nem aludt itt és nem is feküdtünk le.Aztán 2018 végén szakítottunk...Nem kerestük egymást,nekem lett új párkapcsolatom ami jelenleg is tart,neki is volt 2 barátnője,de mindkettő szakított a fiúval.Mivel a legjobb barátnőmmel egy gimnáziumba,azon belül is egy osztályba járnak,néha-néha rákérdeztem,hogy hogy van stb.3 hónappal ezelőtt kezdtem el rájönni arra,hogy még mindig érzek iránta valamit.Sajnos pár apróság (levelek,képek,mozijegyek,közös karkötő) itt-ott elvolt rakva a szobámban,de felújítás miatt az összeset megtaláltam és beleraktam egy borítékba mindent + egy kézzel írott levelet,amiben leírtam,hogy mit éreztem a szakításunkkal kapcsolatban...mert sajnos válaszokat akkor nem kaptam,de kidobni nem tudtam őket.Odaadta neki a barátnőm,de nem keresett.

Tegnap volt egy házibuli,ahova mind a ketten hivatalosak voltunk (annak a bizonyos lánynak volt a szülinapja:) ),de én később érkeztem,nem köszöntünk egymásnak,álltunk egymás előtt vagy 2 percig és néztük egymást.Aztán ő hazament 20 perc után (lehet azért,mert én is megérkeztem a buliba vagy mert eléggé részeg volt).

Egyszerűen nem tudom lezárni ezt az egészet magamban.Sok dologgal próbálkoztam,de ez a tegnap éjszaka eléggé elszomorított és tanácstalan vagyok.

17/L.



2020. febr. 23. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Hú.. elösször is. Tudom hogy nem ez a kérdés de ez nagyon nem fair a mostani barátoddal szemben.. ha meg mindig az elso szerelmedet szereted es vissza akarod kapni addig amig tul lepsz rajta ne legy massal mert ez borzalmasan tud fajni az illetonek. Az elso szerelmedrol annyit hogy latszolag nem akar beszelni veled ha nem keresett. Ideje elengedned. Ne probald azt kergetni ami nem fog osszejonni. Elosszor is dontsd el mit szeretnel jelenleg es ha a parodat nem akkor tisztazd vele es maradj szingli ameddig el nem felejted a regi párod.
2020. febr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van.Soha nem tudnék félre lépni a háta mögött,a leveles dologról pedig tud.
2020. febr. 23. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Túllépni sehogy sem tudsz, az idő majd segít
2020. febr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a palid helyében elhagynálak, ha még érzel valamit az exed iránt! Nem a mostani palidat szereted és ez nem kicsit szégyen és sajnálom a gyereket mert hülyited szegényt! Mond el az exednek mit érzel és a mostani gyereket meg hagyd, mert látszik milyen beltenyésztett vagy...
2020. febr. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!