Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális az, ha közel 3 éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha közel 3 éve együtt vagyunk a párommal, szeretem őt minden porcikámmal, mégis valami újra vágyom?

Figyelt kérdés

Nehezen indult be a kapcsolatunk, és sajnos később baj, baj hátán jött. Mindketten új életbe léptünk, változtunk és sajnos a fiú az elején velem nem úgy törődött, ahogy kellett volna. Ennek ellenére szeretem őt és szeretném visszahozni azt, ami régebben volt, de sajnos valamely szinten "kikapcsolta" bennem azt a személyt, akit ő megismert, és már csak nyomai vannak abból a srácból, akit anno én megismertem. Szeretem őt, szeretnék vele törődni, vele lenni, viszont 21 évesen nekem nem az jár a fejemben, hogy kivel kéne összekötnöm az életem. Jelenleg a vágyaim és álmaim nem arról szólnak, hogy milyen legyen az esküvőm, hogy gyerekem legyen. A félreértés elkerülése végett, nem is egy éjszakás kalandokra vágyom, nagyon nem, csak hogy elérjem azt a régi álmom, hogy azt munkát kitanuljam, amit annyira régen el szeretnék érni, vagy legalább elindulni azon úton.

Előtte egy hosszabb kapcsolatom volt, nem igazán randiztam vagy találkozhattam másokkal, csupán koncertekre jártam és ott vagy megismertem új embereket vagy sem. Most mégis hiányzik az az érzés, hogy új emberekkel találkozzak, hogy megismerjem őket. Hogy ha bekerülök ismeretlen emberek közé, vajon kinek tetszem, ki jönne oda hozzám. Ő előttem sok lányt "kipróbált", és úgy érzi velem révbe ért.

Ha erre az újdonságra vágyom, véget kellene vetnem ennek a kapcsolatnak? Nem akarom vesztegetni az idejét, és nem játszunk egymással. Mégis új benyomásokra, új dolgokra vágyom.

Minden pozitívumot és negatívumot is elmondtam neki, kivéve ezt az egyet. Talán most folyamatban van kis változás, de ezt annyiszor ígérte már.

Normális az, hogy újat akarok? Új élményeket szerezni, új történeteket hallani és alkotni? Az lenne a helyes, ha elválnak egymástól az útjaink? Tanácstalan vagyok, hogy mi lenne a helyes lépés a részemről.


2020. febr. 25. 01:40
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Mérget mertem volna venni arra, hogy te vagy a csaj :D Ti nem elégszetek meg eggyel soha. Majd lecsihadsz, ha végig ment rajtad a fél város csak akkor meg komoly kapcsolatra nem fogsz kelleni senkinek.
2020. febr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális, mert nem vagy szerelmes.
2020. febr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló. Leírtam, hogy nem arra vágyom, hogy minél több sráccal ágyba bújjak. ;)

A válaszodból kiindulva pedig mi lányok mondhatnánk azt, hogy minden srác csak trófeákat gyűjt, majd amikor megunta ezt, megállapodik. Viszont én nem ezeket az elveket vallom. Van aki ilyen, van aki a szöges ellentéte. Szerintem nem kéne altalánosítanod,

2020. febr. 25. 15:24
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Részben meg tudlak érteni. 4 éve van barátom, első nagy szerelem. Nyilván jól esnek a bókok, meg tudni hogy valakinek (egy idegennek tetszel), de ez nem zárja ki a meglévő párkapcsolatot. Nem jártok külön el sehova? Ha a barátnőmmel megyek bulizni, van hogy odajönnek fiúk és jól esnek a bókok, de ha jobban ismerkedni akarnának, leállítom őket. Ennyi elég is. Azt az elvet vallom, hogy attól hogy kapcsolatban vagy, tetszhetsz másoknak is, csak tudni kell helyén kezelni a dolgot.

Megérné szakítani amiatt, hogy újdonság varázsa legyen? Ez a későbbi kapcsolatokban is előjöhet, ott is hiányozhat x idő után az újdonság varázsa.

2020. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!