Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok a nyitott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a nyitott kapcsolatokról?

Figyelt kérdés

Szeretek valakit és ő is szeret engem. Tudom korai még tinédzserként olyat tervezni, hogy életünk végéig kitartunk egymás mellett, de el tudnám képzelni. Viszont nem "hagyományos" kapcsolatban. Sokat gondolkoztam, és ha őt is szeretem a legjobban, sok más embernek is tudnánk szeretetet adni és persze így kapnánk is másoktól, szóval a nyitott kapcsolaton gondolkozom. Úgy érzem szívesebben lennék egy olyan kapcsolatban vele, ahol mindketten lehetünk másokkal is és ilyen téren sem lennénk kötöttek. Persze egymást szeretnénk a legjobban, de nem zárnánk ki másokat.


Tartok attól, hogy ő ezt nem értené meg. Lányként írom. Ti mit szólnátok ilyesmi ajánlathoz?


2020. febr. 25. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Én nem lennék benne egy ilyenben, de én egyáltalán nem is vagyok ilyen típus. De ha mondjuk neked is megfelel tetszik, és neki is, akkor miért ne? Viszont előbb össze is kéne vele akkor jönni.
2020. febr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
degenerált vagy
2020. febr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es nem te vagy az első, aki ezt mondja. :D
2020. febr. 25. 21:34
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Én voltam már nyitott kapcsolatban lánnyal, ő kezdeményezte, hogy próbáljuk ki így, mert távol laktunk egymástól.

Én nem vagyok egy állandóan csajozós típus, ő viszont állandóan pasizott, nagyon szép lány volt, így sorban álltak neki a pasik.

2-3 hónapig voltunk "együtt", ezalatt ő rendszeresen szexelt mással is, nekem viszont nem volt más partnerem. A 2-3 hónap alatt kb. 5 alkalommal találkoztunk. Ez általában egy nap + ott alvás a másiknál, aztán haza.


Végül én szakítottam vele és többet nem is vágyom nyitott kapcsolatra. Nem nekem való. Olyan pasi kellett volna neki, aki állandóan csajozik és akkor nem hiányzott volna a heti szintű érintkezés. Így hiányzott.


Nem ítélem el, ha valaki így szeretne élni, csak akkor kérlek, hogy bizonyosodj meg arról, hogy a másik is hasonló típus és nem fogsz hiányozni neki. Nem lesz-e magányos akkor este, amikor te éppen mással szexelsz, ő meg otthon lesz egyedül és felmerül benne a kérdés, hogy miért nem vele vagy.

Ehhez olyan alkat kell, hogy valaki ezt bírja.


25/F

2020. febr. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem lennék olyan lánnyal együtt akit más is kezelget...
2020. febr. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Csicuki ***** válasza:
66%
Nekem volt ilyen kapcsolatom igazából teljesen meg tultudlak érteni. Bár én személy szerint csak azzal a sráccal voltam akivel jártam de ő bíztatott mindig hogy keressek másokat is. Amúgy az ember alapvetően NEM monogám típusú, ez csak a kereszténység miatt elfogadott ennyire. Én ezt úgy szoktam általaban, hogy a páromtól függ, hogy mennyire monogám vagy poligám a kapcsolatom. De erről beszélni kell a partnerrel mert nem mindenki ilyen nyitott ezen a téren.
2020. febr. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Teljesen egyetértek Veled! Így van ahogy írták, az nem nem monogán típus. Hosszútávon is jobbnak látom, nézzél csak körbe, akik már évek több éve együtt élnek, egymásnak, mennyire boldogok! Van heti 1-2 sex, az is már unalmas, ismerik egymás szokásait stb...

Mindenképpen támogatom az általad felvetett kapcsolati formát! Csak ez társadalmilag nem elfogadott, a nevelés,és kereszténység miatt. De ezzel ne foglalkozzál! Boldogabb leszel mint a sok társadalmi normáknak megfelelni akaró begyöpösödőtt agyú.

2020. febr. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!