Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Össze vagyok zavarodva, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok zavarodva, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Az lenne a problémám hogy van egy srác akivel már 4 éve osztálytársak vagyunk és ebben az évben kicsit komolyabbra fordult a kapcsolatunk (mindketten 16 évesek vagyunk) és bár nem mondtuk ki azt hogy együtt vagyunk mégis úgy viselkedünk, mostanában iskolában is. Ez az egész kavargatás (ha ez annak számít) kb 3 hónapja tart. Suli után mindig együtt lógunk vagy a konditeremben (mivel elég sportos) vagy csak úgy vagyunk, néha felmegyünk hozzá és szokott nekem gitározni. Egyébként én már az első évben beleszerettem és azóta is tart (bár ez nem tartozik ide de megjegyeztem hogy képbe legyünk mennyit is jelent számomra) és ma fel akartunk menni hozzájuk de otthon volt a húga és így ezt elvetettük bár én nem értettem akkor még hogy miért mert mindig aranyos ahogy gitározik nekem. Aztán így este fele rám írt hogy kár hogy otthon volt a húga. Ezt lehet úgy értelmezni hogy szeretett volna egy kicsit több mindent tőlem mint úgy általában (nem kell egyből arra gondolni hogy le akar velem feküdni). Csak attól félek hogy elsitjük ezt az egészet, mert bár ő valamilyen szinten tapasztalt ezen a téren én viszont nagyon tapasztalatlan vagyok.



2020. márc. 6. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
3%

Hogy lehetttek négy éve osztálytársak, ha 16 évesek vagytok? WHAT? :D


És H afelmentek szobára ő nem csókol meg te meg nem bújsz hozzá? WHAT? :D Gitározás mi...:D


Mit fogtok mesélni za unokáknak? :D Kezdeményezz nyugodtan, ha ő ilyen töketlen hagyd a fenébe meg sem erdemel téged, az meg, hoyg zöldfülű vagy, hát istenem, mindenki kezdi valahol...

2020. márc. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért négy éve mert a 6 évfolyamos gimnáziumba kezdtük (ezt általában azok választják akiket az általánosban vagy kiközösítenek vagy piszkálnak stb) így hatodik után a hetediket már a gimnáziumban kezdtük
2020. márc. 6. 23:15
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze hogy megcsókol és igen hozzá szoktam bújni, de ez talán magától értetődő volt így nem is írtam bele, a gitározást azért írtam bele mert aranyos (azért szokott gitározni hogy oldja a feszültséget mivel én eléggé visszahúzódó vagyok)
2020. márc. 6. 23:16
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
nem csak azok szoktak 6 oszutályosba menni, akiket kiközösítenek, hanem a stréberek, illetve az ilyen életképtelenek is mint ti, már bocs. Ha pasiddal vagy a crushoddal vagy a gitáros fiuval vagyto kketten za ő szobájában minekk ell visszahuzódonak lenni? Ismerjétek meg egymás tetsét és nem, nem korai ez, lényeg, hogy lelkileg legyél rá felkészülve. Nem agitározás nem aranyos, hanem bzis dolog...ez egy + trkk, mert meg mindíg nem tudta lebezselni rolada bugyit, amugy meg mindenki blesik ebbe ahibaba, probaljatok meg a kapscoaltot vesztenivalotok ninsc bizz meg a baratodban és szeresd és legyetek boldogok és ne felejtsd el azöld kezet! Légy nyitottabb a vilag fele ;)
2020. márc. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
KI Pontozott le?
2020. márc. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

#5

Szerintem a nyelvtan tanárod.

2020. márc. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Dávidka neked már rég ágyban a helyed...😆


Küldő: Davideee3

Címzett: Ismeretlen válaszoló

Időpont: ma 00:02

Előzmény: A kérdésre írt válasz: Össze vagyok zavarodva, mit tegyek?

"#5 Szerintem a nyelvtan tanárod."

Az üzenet: hahaha devicces vagy...ja nem....visszamenta lepont...idiota és meg te vagy 72%-os... seggnyaló....

2020. márc. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha úgy érzed neked ez túl gyors akkor mondd meg neki ezt abban az esetben ha olyan dologra keülne a sor amire még nem vagy felkészülve. Nem kell semmit sem elhamarkodni, akkor tegyél meg dolgokat amikor te akarod, amikor te késznek érzed magad rá.
2020. márc. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem azok választják, akiket piszkálnak :D

Másrészt, azért választja ezt a szülő, hogy jobb, erősebb iskolába járj.

Így későbbi továbbtanulás sokkal egyszerűbb lesz.

2020. márc. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!