Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan mondjam meg a barátomna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátomnak, hogy rájöttem hogy kb megcsalt és ezért szakítani akarok vele? (Ti is szakítanátok? )

Figyelt kérdés

Szóvaaal arra lettem figyelmes hogy egy közösségi platformon a barátom egy csajszi képe alá olyanok ír hogy "adj p*nát*... amúgyis sok random lány ismerőse van, és hát nemtudom, eddig is fura volt, na de ez? már sok. Szerintetek is egyfajta megcsalásnak számít amit tett? Ti is szakítanátok?


A másik kérdésem, hogy hogyan kéne ezt az egészet felvezetnem? Ő elég lobbanékony és nem akarok nagyobb vitát mint ami elkerülhetetlen, emellett voltam olyan ostoba hogy van rólam intim képe... ő nem olyan hogy bárhová is kirakja, de kicsit aggódom. Tudom hogy hülye voltam, de már nem tudok mit csinálni, főleg hogy távkapcsolatunk van...

Szóval szerintetek hogyan kéne levezetnem ezt a dolgot? nagyon ideges vagyok.



2020. márc. 9. 19:02
 1/6 October15 ***** válasza:
21%

A távkapcsolat alatt azt érted, hogy max kicsapta 1 képedre? :D [Már bocs de hát gyakorlatilag erről van szó.]


Am nem, ez nem megcsalás Az meg hogy te miért szakítasz rád van bízva.


A kérdéses képet/képeket legalább arc nélkül küldted?

2020. márc. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Ostoba liba vagy drágám.
2020. márc. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Szakíts vele az tuti. Te ismered őt, ezért úgy közöld ahogy szerinted a legkevesebb gond lehet belőle. Arra nincs semmi garancia, hogy nem fogja kirakni a képedet, máskor gondold át jobban ezt a kép küldés dolgot.
2020. márc. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valoban hiba volt a kep kuldese, de megesik, utolag ugysem tudsz mit csinalni vele. Én is voltam fiatal és hülye (meg mindig az vagyok) és kuldtem hasonlo kepet, igaz arc nelkul. Sajnos ez egy ilyen dolog, utolqg banja az ember. Mellesleg mondd meg neki hogy te rosszul erzed magad azért, mert ennyi lany ismerose van és lattad hogy mit irt oda. Vagy hagyja abba vagy vege. Vagy fogd arra hogy neked nem megy a tavolsag miatt. Vagy a legegyszerubb opcio hogy megmondod hogy nem akarod már és vege.
2020. márc. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tőled nem kap pi.át, mástól kell kunyizzon az istenadta😂😂
2020. márc. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

OMG Lépj be az "idős emberek szexuális aurával" nevezetű Facebook csoportba. Ez ott kb. egy meme jelenleg. Valószínűleg mind a ketten ismerik ezért írta a képe alá ezt VICCBŐL.


Csak hogy tiszta legyen a kép egy képernyőkivágás egy bácsi kommentjéről amit egy modell lány képe alá írt: "üdv adj pi-át"

2020. márc. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!