Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti nem féltek attól, hogy ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem féltek attól, hogy ha a barátotok elmegy pl egy szülinapra nélkületek és van a társaságban pár lány akit azelőtt nem ismert stb. szóval nem féltek hogy annyira megkedveli, hogy beleszeret vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

2020. márc. 11. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
A saját szemszögemből válaszolok. A barátnőm nélkül nem mennék szülinapi buliba.
2020. márc. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Ha már elmegy nélküled, akkor alapból megcsal egyébként is, akkor meg nem mindegy, hogy kivel?
2020. márc. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha megakar csalni ,megcsal.Attol hogy te ezen rágodsz nem fog semmin változtatni.

Olyannalkell együtt lenni aki szeret és akkor ilyesmi fel sem merül.

2020. márc. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem! Egy kapcsolatban tért kell hagyni a masiknak, nyugodtan mehet mindenki oda ahova szeretne, amíg nem megy az együtt töltött idő rovására, meg kell biznod a parodban! Ilyen féltékeny idiotak bnot barátot sem érdemelnek! Le lehet pontozni...majd megérted..
2020. márc. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha ilyen könnyen beleszeret valakibe, akkor az amúgy sem jó kapcsolat, tehát nincs értelme "kalitkába zárással" erőltetni.


Én eleve csak olyannal lennék együtt, akiben bízom. Ha bízom benne, nem merül fel bennem ilyen, illetve úgy lennék vele, hogy ha mégis megtörténik (soha nem lehet semmit teljesen kizárni ugyebár), akkor is lesz olyan korrekt, hogy ne csaljon meg a kapcsolatunk alatt.

2020. márc. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%

"Nem! Egy kapcsolatban tért kell hagyni a masiknak, nyugodtan mehet mindenki oda ahova szeretne, amíg nem megy az együtt töltött idő rovására, meg kell biznod a parodban! Ilyen féltékeny idiotak bnot barátot sem érdemelnek! Le lehet pontozni...majd megérted.."


= én egy pasi vagyok, és ha a barátnőmnek nem tetszik, hogy a fél világot dugom, akkor szakítok vele, mert egy betegesen féltékeny idióta


"majd megérted"- nyugi, most is pontosan értünk téged

2020. márc. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem félek. Egyébként se vagyunk 24 órában együtt.
2020. márc. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

6. :D Látom te nagyon a szavak mögé láttál, és az ördögöt is szépen a falra festetted! Najo :D volt időszakom, mikor ilyen voltam, de most kivételesen nem így értettem. :D

Egy kapcsolatban a felek tiszteljék egymást és bízzanak meg egymásban! (Pont én mondom :D)

Ha ez a két egyszeru alapvető dolog megvan mindkét fél részéről, jó kapcsolat lesz. Viszont ha valamelyik hiányzik, például a bizalom, akkor ez az ami tönkre tudja tenni a kapcsolatot, volt ilyen betegesen féltékeny barátnőm, nem csaltam meg, sőt alapot sem adtam rá neki, megis így viselkedett ami már már a lelki terror határát súrólja. Nincs értelme kalitkában zárni senkit, hiszen nem bírtokoljuk egymást, hanem elméletileg “szeretjük” :D szóval igen is kell önmagunkra és a barátainkra is idő! Aki nem tud megbízni a párjában, annak kár kapcsolatba kezdenie! Úgy sem lesznek együtt sokaig, hiszen ki maradna meg egy féltékeny ember mellett aki folyton vádaskodik, gyanúsitgat és ebből felesleges vita generalodik... ez nettó onbizalomhiány, ami a féltékenykedő fél problémája. Így értettem. 4. Válaszoló voltam.

2020. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, előbb utóbb minden kiderül.
2020. márc. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!