Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baratnom baratnoje szet akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnom baratnoje szet akar minket szedni?

Figyelt kérdés

Mit tegyek baratnom akivel fel eve vagyok egyutt es jol megvagyok de az o "legjobb baratnoje" mindig arra azervez programot amikor mi megbeszeltuk es kihasznalja olyanokkal raveszi hogy vele talalkozzon hogy neki nincs senkije meg mindenki elhanyagolja es ezert a baratnom vele talalkozik es ezen veszekedtunk mostanaban de a baratnoje folyton ezt csinalja es igy a baratnom azt mondta hagyjak neki tobb teret mit tegyek? 18/F,17L ui:nagyon szeretem a baratnomet vele akarom leelni az eletemet es nem tudom mit tegyek nagyon szeretem es barmire hajlando lennek de tole ugyanezt nem latom

.. :( segitsetek mit tegyek hogy eltuntessem a baratnoje kozbe kopkodeset es azt hogy ezzel feszultseget generaljon kettonk kozott baratnom szerint nem akar semmj rosszat csak hat mar ovoda ota ismeri es mindig maganak akart jot a baratnoje segitsetek



2020. márc. 13. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ha tényleg csak a barátnőjével foglalkozik és téged emiatt el is hanyagolta akkor nem fér dolog. Mond el neki hogy ez téged zavar és szeretnéd ha rád is szánnak időt nem csak a barátnőjére. Ha ez így folytatódik akkor eltávolodtok egymástól.

Azt megkérdezhetem hogy mennyit találkoztok heti szinten?

2020. márc. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2-3-at találákozunk mert tanulniai is kell jövő után menne egyetemre ezzel a barátnőjével mondtam neki és mindig az a válasza hogy biztos nem akar minket szétszedni csak mindig magával törödik, de olyanért nem szoktam szólni ha heti 1x taliznak vagy 2x de mikor megbeszélt időpontba meg ilyenek az nagyon rorsszul esik holott én minden baráti összejövetelt félrerakok érte meg ez a barátnője folyton hivogatja olyanokért hogy nem tudja mit egyen meg átjön és mást nem hallunk mint hogy rrezeg a telefon mert hivja meg irogat neki és megsértődik rá ha nem vele foglalkozik mit tegyek? :(((
2020. márc. 13. 13:44
 3/6 anonim ***** válasza:
A barátnő nyilvánvalóan szét akar titeket szedni, de ha ezt a barátnőd nem látja akkor, nem tudsz mit tenni. Máskor is tudnának találkozni, nem csak akkor amikor ti is szeretnétek, főleg úgy hogy csak párszor taliztok és akkor is inkább a barátnőjével megy valahova. Szerintem ülj le vele átbzzsélni megint ezt a dolgot, de ha nem érti meg akkor sok értelme nincs így együtt lennetek. Ha egy egyetemre mennek, akkor pedig szerintem csak még rosszabb lesz minden.
2020. márc. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Barátnőd (??) választott.

Barátnője fontosabb neki, min te.

Elő a lapátot, amire 'barátnőd' BARÁTNŐJÉVEL EGYÜTT RÁFÉRNEK.

2020. márc. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én megpróbálnám vele megbeszélni, aztán ha nem megy akkor lapát...
2020. márc. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utoljára probalj beszélni vele, viszont azt mond meg neki, ha nem változtat, akkor neked ez így nem fog menni hiába szereted.
2020. márc. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!