Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt már ilyen veletek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ilyen veletek?

Figyelt kérdés

Azt hittem alakulóba van valami egy sráccal de végül egy másik lánnyal jött össze. (Engem meg csak végig barátnak gondolt.)Akivel minden nap találkoznak.

Volt már valaki hasonló szituba? Tiszta szar



2020. márc. 18. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Sajnálom :(

Pedig le merném fogadni, hogy te aranyosabb és vonzóbb csaj vagy! <3

2020. márc. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, velem egy lány csinálta ugyanezt egyszer. 1:1
2020. márc. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Hinni a templomban kell. Lehet, hogy volt alakulóban valami, de mivel azt látta, hogy neked ő semleges, ezért ő összejött mással.
2020. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen volt. Úgy jöttünk össze hogy letiaztazta, hogy ő belém szerelmes de tetszik neki egy barátnőm. Nem tudom melyikünk volt a szánalmasabb. Én hogy osszejottem vele vagy ő hogy ezt csinálta. Mellesleg 2 nap után kidobott mert neki a barátnőm kell. De addig állandóan mondogatta hogy szeret
2020. márc. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%
Velem is volt már tényleg szar érzés. De lehet, hogy ő nem tudta, hogy neked tetszik és azért ment el egy másikkal.
2020. márc. 21. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!