Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan változtassak a kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak a kapcsolaton, illetve legfőképp magamon? Mi lenne a helyes ebben a kapcsolatban? 16/F

Figyelt kérdés

Szóval, együttvagyok a barátnőmmel 2 hónapja, és 8 napja... Én Debrecenbe, ő Sopronba lakik.. sokat szoktunk találkozni,de most a vírus miatt nem. Már megismertük egymás szüleit, testvéreit.

Sokszor veszekszünk, kisseb nagyobb dolgokon. De rá pár percre lenyugszunk, mert egyszerűen szeretjük egymást.

Legtöbbet azért veszekedünk, mert én iszonyatosan féltékeny vagyok.

Egyszerűen már kezd az agyamra menni a féltékenykedés.

TUDOM, TUDOM HOGY HELYTELE EZ A VISELKEDÉS, ÉS HOGY ROSSZHOZ VEZET, EZÉRT IS KÉREK SEGÍTSÉGET, HOGY HOGYAN FELEJTEM EL A FÉLTÉKENYKEDÉST. Illetve az exem miatt nehezen tudok megbízni a barátnőmbe, mert félek, hogy ő is megcsal, mint az exem, és ezt nem szeretném mégegyszer átélni. Tudom nagyon jól, hogy már a barátnőm agyára megyeek a féltékenykedésemmel. Mindig kérdezem, hogy ugye nem fiuval beszélsz, és stb... Kérlek, segítsetek nekem... iszonyatosan fáj nekem, hogy nemtudok benne megbízni, illetve, hogy ennyire féltékeny vagyok. Tudom, tudom.. találhattam volna közelebbit, de így hozta a sors. Szeretjük egymást, és ez a lényeg.



2020. márc. 27. 01:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg valahogy elhatárolni magadban a múltat és a jelent. Attól mert a volt barátnőd megcsalt ő nem biztos hogy megfog. Két különböző emberről beszélünk. Bármennyire is nehéz erőt kell venned magadon. A barátnőd nem tehet arról ami az exed tett. Gondolom nem akarod elveszíteni őt, így próbálj benne megbízni, mert semmi okot nem adott az ellenkezőjére.
2020. márc. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


2 évvel ezelőtt, volt egy legjobb fiúbarátom, a lekitársam volt. Én beleszerettem, és a féltékenységem miatt tettem tönkre ezt az irtózatosan jó viszonyt vele. Köztünk kb. 300km volt a távolság. Veszekedtünk, én "be durciztam" mindig mert olyan féltékeny voltam A SEMMIRE. Így a sok idő és gondolkodás elteltével, jobb lett volna megbeszélni vele, mert hiszen megértett volna, de annyira szerettem/szerelmes voltam belé, hogy nem tudtam tisztán gondolkodni.


Én azt tanácsolom, ha összeszeded a gondolataidat értelmesen és elmeséled neki ezt a dolgot. Próbáld meg higgadtan kezelni a konfliktusokat, ha Ő szeret, akkor ezt meg fogja érteni. Esetleg, lehet hogy Ő is féltékeny. Szerintem ne aggasd rá a "ugye nem fiúval beszélsz" kérdéseket, mert ettől el fog távolodni. Tudom, nehéz, mert nem akarod elveszíteni, de ez a féltékenység őrültségekre képes, és több kárt teszel, mint gondolnád.


Remélem minden rendben lesz veletek!


16/L

2020. márc. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!