Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm folyamatosan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm folyamatosan hazudgál nekem, mit tegyek? 16/F

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőmmel 3 hónapja vagyunk együtt, de folyamatosan hazudgál nekem. Nem nagy dolgok, de engem kezd idegesíteni. Tudja nagyon jól, hogy igazat beszélek, de ő tagadja. Addig húzom, míg ki nem mondja az igazam... Ezekután kérdeztem tőle, hogy szerinte ez normális egy kapcsolatban, hogy hazudik nekem? Mondtam neki, hogy ezek után nekem egyre nehezebb bízni. Erre ő csak annyit mond, hogy nem kell a bizalom, és nem is kötelező vele lenni. Mikor egyszer szakitani akartam vele, akkor ideges volt, letiltott. Rá 2 percre feloldott, hogy szüksége van rám, és hogy nem azért harcolt a legjobb barátnőjével miattam (ami tényleg igaz, és el is veszítette őt miattam) hogy elveszítsen, és hogy bocsássak neki meg, mert szeret és szüksége van rám. Ezekután nemtudom, hogy mitévő legyek. Én is nagyon szeretem, nem szeretném elveszíteni, de ez már kezd idegesíteni. Mostanában miatta felmegy a vérnyomásom, mert folyamatosan idegesít, hogy hazudik. Ezek miatt szoktak lenni orrvérzéseim. És pont akkor, amikor veszekszünk.

2020. márc. 29. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Azért ne fogd rá az orrvérzést, oké okozhatja stressz, de ha nem elnnél vele nem lenne probléma, de az hogy vele vagy a te saját döntésed elvileg megbocsátotztál neki nem?

Értékelhetnéd amúgy a dolgokat, a baratnőjével szakitotta mega kapcsolatot miattad te eszetlen félnótás kis tökfej...míg te az orrod vérzése közben a zsepit tartod...engem is idegesíthet bárki, a vérnyomásom nem fog felmenni...ezt azért ne fogd rá!


Biztos vagy benne amúgy, hogy hazudik?

Ha igen, akkor szerintem nincs értelme a kapcsolatnak. Egy kapcsoalt abizalomról az őszinteségről és a szeretetről szól. H amindent lenyelsz atenyeréből fog etetni és tudni fogja, hogy veled ő bármikor bármit megtehet. Hazugságra nem lehet jövőt építeni! Ha ez sokszor előfordul beszélj vele, hogy ez igy nem jó és ha nem hagyja abba a hazudozást szakítani fogsz és ha követklezőleg is hazudik utána kőszívűnek kell lenned, ki kell dobnod a csajt, és letiltani mindenhonnan, nem visszafogadni.

Korlátozod amugy valamiben, vagy tiltasz vmit neki, amit szeretne? Mert ez sem szép dolog és ha ilyesmiről van szó, akk érthető indok lenne hogy miért hazudik, ha nem erről van szó, azonnal dobd, tőle csak jobbat érdemelsz!

2020. márc. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Tesó, ne idegeskedj miatta szart sem ér az a szeretet hiányos, romlott lelkű k*rv*
2020. márc. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Most hazugságról pl elment sétálni de ő azt mondja hogy nem, vagy más nézetről van szó mint pl te jónak tartod Hitler eszközeit, de ő nem? Nem mindegy melyik. Ha az első, az baj mert így tényleg nem lehet megbízni a másikban. Ha a második az nem baj, mivel ha valaki több nézetből hallgatja meg a dolgokat okosabb is lehet akár. Velem is volt már olyan hogy mást is hallgattam meg, és később rájöttem hogy jé tényleg lehet neki is benne igaza.


A második opciót azért írtam mert az irasodból én azt kovetkeztettem ki, hogy olyasféléről van szó. Így hát leírtam inkább mint kettőt. Na jó lelőttem magam. :D

18l

2020. márc. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Thispain ***** válasza:
100%
Szerintem érd utol a korosztályodat szellemileg, utána dönts (vagy fordítva, ha úgy tetszik).
2020. márc. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű a dolog. Őszinte leszek. A kérdésed alapján egy éretlen kisfiú vagy, de a barátnőd még nálad is éretlenebb. Talán mégis ő fogalmazta meg a lényeget: "nem kötelező vele lenni". Bizalom, tisztelet, kommunikáció, érzelmi intelligencia, ezek nélkül nincs normális kapcsolat.
2020. márc. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nos, emberek... a barátnőmmel szakítottam mert a hátam mögött kavart egy sráccal. kb 5 hete, mikor voltam nála, akkor a telefonján valami képet kerestem. Majd egyszer kkapta a telefont a kezemből, elfordult, és letörölt valami alkalmazást. Aztmondta, hogy valami szerkesztő program... elhittem.. aztán 5 hét után tegnap este megtaláltam ezt a srácot, és őszintén elmondta, hogy a hátam mögött viberen kavartak, esténként, mikor bealudtam. Kérdeztem barátnőmtől, hogy miért? Ja és egyébként ezt a fiút egy játékba ismerte meg, és sokkal messzeb lakik, mint én.. szóval nem értem. Mondtam neki, hogy ezekszerint az a srác fontosabb mint és, és 2.5 hónap. Persze mostmás bánja az egészet, és visszaakar jönni, és elfelejteni azt a srácot... beszélgettem a barátnőivel, és ők sem gondolták volna ezt róla. Ja és egyébként nemtudom, hogy ilyen lánytól miért vártam többet... elmondta nekem, hogy 14 évesen a 12 éves barátjával veszítette el a szüzességét... szóóval nemértem mit vártam mást.
2020. márc. 31. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!