Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valaki adna tanácsot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki adna tanácsot?

Figyelt kérdés
Én és a párom már 2 éve vagyunk együtt. Most viszont ez a korlátozott helyzet miatt nem tudunk találkozni és 45 perc az út amíg oda érek hozzá. Szerintetek el mehetek hozzá vagy nem lenne jó ötlet most ebben az időszakban

2020. márc. 30. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmiképp nem jó ötlet.

Próbája ez a kapcsolatnak, fogd fel úgy.

2020. márc. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Már vagy ezer ilyen kérdés volt az oldalon. Ne menj sehova, neten tudok beszélni. Tudom, hogy az nem ugyanaz, de ennyi tegyél megy az eü-ért, a családodért és az emberekért.
2020. márc. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kijárási korlátozás azt jelenti, hogy csak abban az esetben hagyd el az otthonod, ha nagyon muszáj. A nagyon muszájba meg a párod meglátogatása nem tartozik bele. Ez ilyen egyszerű, tehát kötelességed otthon maradni, mivel ezt a rendeletet adták ki.
2020. márc. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát a gyenge kormányi intézkedések ugyebár. Nevetséges az egész. Így soha nem lábalunk ki ebből a vírusból mert az emberek (tisztelet a kivételnek) nem fognak otthon maradni és így mit sem ér. N


Na most jöjjön a másikra a vélemény. Szerintem maradj otthon, lehet hogy most úgy tűnik hogy csak én, az csak egy ember de ha az a sok egy összeadódik, abból lesz igazán sok.

Tudom nehéz, át érzem de nem tudunk mit tenni. :/

2020. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!