Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek rákérdezzek, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rákérdezzek, hogy megcsalt-e?

Figyelt kérdés

Öt hónapja vagyok együtt a barátommal. Ez az öt hónap nagyon jól telt el, szinte sosem veszekszünk, teljesen jól megvagyunk. Viszont már a kapcsolatunk eleje óta érik bennem, hogy szerintem még a legelején megcsalt. Nem vagyok benne nyilván biztos, ez csupán egy sejtés.

Miután összejöttünk rá másnapra nagyon furcsán viselkedett, rideg volt, teljesen bezárkózott. Ott akkor meg is haragudtam rá, de úgy voltam vele, hogy szinte még össze sem jöttünk, adok még időt az egésznek. Utána aznap este bocsánatot kért, teljesen aranyos volt, nekem őszintének tűnt. De amikor rákérdeztem, hogy találkozunk e másnap, visszautasította arra hivatkozva, hogy nála alszik az egyik lánybarátja, akivel már egyetem eleje óta jóban vannak. Viszont tudom, hogy bár szerelem nem volt köztük párszor összefeküdtek ég régebben. Én, amilyen kis naiv vagyok, akkor amikor ez az egész történt nem is gondoltam semmire, annyira el voltam "varázsolva" attól, hogy összejöttünk. Most viszont így visszagondolva simán el bírom képzelni, hogy ott akkor lefeküdtek. De nem tudom hogyan kérdezhetnék rá. Egyrészt régen történt, a kapcsolat legelején, elég fura lenne most felhozni. Másrészt ha nem csalt meg, akkor nyilván ez nagyon bántóan venné ki magát, hogy ilyennel gyanúsítom. Nekem is rosszul esne, ha ilyennel gyanúsítanának miközben nem tettem meg. Emiatt nem szeretnék vele összeveszni. Ráadásul azóta az incidens óta semmi hasonló nem történt, látom rajta hogy szeret, biztos vagyok benne, hogy nem történt egyébként semmi senkivel (már ha az az eset megtörtént egyáltalán). szerintetek rákérdezzek? Ha igen, hogyan? Vagy csak megbántanám vele, meg régi sebeket kár bolygatni? Kérlek segítsetek, nem tudom mi legyen.

17/L



2020. márc. 30. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezd meg. Nem veszitesz vele semmit. Ha megcsalt legalább kiderül, ha pedig nem akkor legalább megnyugszol.
2020. márc. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Neked kell eldönteni, hogy megkérdezed-e ,ha úgy gondolod kérdezd meg legalább tisztán fogsz látni tudni fogod az igazságot.
2020. márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden jó és tökéletes , akkor minek kérdezed meg?

Ez már a múlt, ne nézz vissza szerintem enged el...

Vigasztaljon az a tény hogy veled van, téged szeret, te jobb vagy bárkinél mivel te öleled ot minden nap.

2020. ápr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg ne haragudj de mi a búbánat értelme lenne megkérdezni hogy 5 hónappal ezelőtt megcsalt-e? Ez már szakításra nem lenne indok ha megtörtént volna, ott és akkor az lett volna de már nem és nincs fontossága annak hogy megcsalt-e, ha most csalna meg jogos lenne hogy szakíts vele de így a kérdés is csak egy felesleges zűrzavarkeltésre lenne jó maximum.
2020. ápr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!