Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön ha egy fiúnak sörhasa van?

Figyelt kérdés

Vagy csak az izmosak/vékonyak jönnek be? Több visszautasítást is kaptam azért mert hasam van és azt is mondták, hogy egy 183cm fiúnak nem kéne 84kg-nak lenni, szerintetek az sok? Van rajtam izom is és elég erős is vagyok csak a hasam nagy.

18/F



2020. márc. 31. 20:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%

92 kilo voltam 183 centihez es latszottak a kockak('nem vagyok nsgyon szetgyurva) 15 szazalekos testzsirszazalekom volt.

Most szalkasitas miatt lefkgytam 84 kilora 13.5 szazalekos testzsirszazalekom van. Es mar a hasam es kezdett elegge kockasodni... 83 kilo atfogo fogalom nem mind1 higy mennyi izom van rajtad.. . egy 60 kilos gyerek is felhizhat 80nkilora ugy hogy cdak zsir szedd fel es puhany lesz... viszont ugxanolyan magassagu ember is lehet 120 kilosan izmos... ezzel azt akarom mondani hogy a tukor az ami beszel nem pedig a szamok.

2020. márc. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Nekem csak a hasam nagy a tükörben ezt látom, de érzem magamon hogy erős vagyok.

Osztályomban sincs erősebb nálam de a lányok ezt nem nézik

2020. márc. 31. 21:27
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Azért mert a lányok nem azt látják hogy erős vagy meg izmos, hanem a szembetűnőbbet: a pocakodat
2020. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%

Ja az lemaradt, hogy nekem bár nem jön be, de nincs is bajom vele

Viszont az furcsa, hogy nem is ismerek nagy pocakos fiúkat, max 1et

17/l

2020. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem bejön.
2020. márc. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
19%
Azt tudjátok ugye, hogy ez is egy betegség csak még nincs rá megfelelő kifejezés? Ugyan az mint a farok méregetéy ésmég sok más! Erre csak azt tudom mondani, hogy erős vagy jó dolog, de szeintem nem ez a mérvadó párválasztásnál, hisz vizilovak vagyunk, hogy az ner aki erősebb! De ha te ehez ragaszkodsz akkor legyen, de ha rámhalgatsz ezk inkább kamatoztasd valami küzdősportban! Volt nálunk egy új gyerek nemrég, kb 95/100 kilónáll mozgott a 70 kilós társam úgy lenyomta pillanatok alatt, hogy az már megszólalt! Biztos ő is erős volt addig... Az meg, hogy csak ez meg csak az jön be hiddel mindenkinek más! Kaptál visszautasítást fogadd el ez nem úgy működik, hogy nekem tetszik akkor az enyém! Mindenkinek joga van eldönteni, hogy kivel szeretne lenni! Most gondold el ha odamenne hozzád egy 120 kg macpofájú kiscsaj naugye tesem esnél hanyat tőle! Félre ne értsd nem téged akarlak mimősíteni hisz nem ismerlek nem láttalak még, csak azt mondom, hogy vallószínű te is azt tennéd ha nem szimpatikus neked valaki! Azmeg, hogy ki mit mond azt neked kell eldönteni, hogy hiteles e ergo meg lehet fogadni a tanácsait mert jót akar vagy egy arra élvező kis csitri hogy hogy szúrkál másokat! Egyébként meg nem sok szerintem, de hazavar akkor változtass, de a saját önbecsülésedért és ne ahért, hogy eggyel több csaj legyen a megúzottak listáján, mert úgyis lessz akinek ez jön be!
2020. márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem sok visszataszítóbb dolog van a sörhasnál. Inkább legyen dagi, de akkor egész testben arányos, mint egy csutka hordóhassal.
2020. márc. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%

Az ugye megvan hogy a sörhas igazából egyáltalán nem hájas has, hanem egy olyan has amin igazából nincs vagy csak nagyon vékony zsírréteg van rajta, csak kintebb van. Kb mint mamáknál a terhes poci.

Az ha valaki simán kövér annak nem sörhasa van, hanem szimplán kövér.

2020. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%

Az egészségtelenség nem szexi.

Az egészséges életvitel szexi.

2020. márc. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
0%
Nekem nem jön be, egy barátnőmnek viszont igen.
2020. márc. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!