Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm 0-24-ben rajtam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm 0-24-ben rajtam lóg, ez normális?

Figyelt kérdés

Már több hónapja vagyok együtt egy lánnyal, és minden nap minden percben rajtam lóg. Persze ez egy bizonyos szintig teljesen jó, de nagyon túlzásba viszi. Egész nap csak irogat, és nem érti meg hogy van más dolgom is. És ha egy nap mondjuk csak pár órát tudok vele beszélni és nem egész nap, akkor kicsapja a hisztit.

Ez másnál is így van?

17/f



2020. ápr. 2. 02:02
1 2
 1/13 anonim válasza:
89%
nem, nincs így :)
2020. ápr. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem normális. Próbáld megbeszélni vele, hogy neked ez miért nem jó és a hisztizés is ellenérzetet keltő cselekedet. Ha nem érti meg, szakíts.
2020. ápr. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
90%

Hát, lehet, hogy neki normális, de egyáltalán nem egészséges. Lehet, hogy a barátnődnek valami önértékelési zavara van, ami miatt azt hiheti, hogy nem fontos neked, nem értékeled, stb. Ezen lehet változtatni, de csak ha ő is akarja, és nem egyik napról a másikra megy. Vagy az is lehet, hogy manipulatív, és azt akarja, hogy csak te legyél az életében, és minden mást felejts el. Ilyen esetben érdemes menekülni.


Én valószínűleg leülnék vele megbeszélni, hogy miért viselkedik így, mi van a hátterében, mit érez ilyenkor, aztán megpróbálsz észérveket mondani arra, hogy van más dolgod is. Ennél többet sajnos nemnagyon tudsz tenni.

2020. ápr. 2. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
6%
Ilyenek a nők. X hónap, s nem szólhatsz senki máshoz. A rokonaid felejtsd el. Különben anyicu pici bunkó fia leszel.
2020. ápr. 2. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Felnőtt párkapcsolatok 😀😀
2020. ápr. 2. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Ez a fojtogató, a másikat magunknak kisajátító kapcsolat-felfogás a nők és a férfiak egy részénél is elő szokott fordulni. Általában bizonytalan kötődési minta okozza, ösztönösen jön a gyerekkorból. Ezért sajnos hiába beszélnél vele, legfeljebb ideiglenes eredményt tudnál elérni, utána megint folytatódna minden ugyanúgy. Alig van esélyed, hogy bármilyen ráhatásra is tartósan másképp viselkedjen. Valószínűleg kénytelen leszel szakítani vele, ha nem akarod, hogy mindenben ő irányítsa az életedet.
2020. ápr. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Nem normális. Ahogy írták, önértékelési zavar, súlyos önbizalomhiány, figyeleméhség, súlyosabb esetben akár személyiségzavar is lehet a háttérben. Nálam is volt hasonló, akiről később kiderült hogy borderline-os.


Próbáld megbeszélni vele hogy ez így nem fog menni, neked is kell a személyes tér. Készülj fel rá hogy nem csak hisztizni fog, de akár nagyon durva módszereket is használhat arra hogy maga mellett tartson (pl. öngyilkossággal fenyegetőzés).

2020. ápr. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Nálunk nincs így, én még úgysem lógók a párom nyakán, hogy együtt élünk 9 hónapja és össze vagyunk zárva már hetek óta.


De ezt az idő meg a kor hozza, kamasz koromban és fiatal felnőttként mivel nem volt semmi tapasztalatom én sem tudtam, hogy mi a helyes viselkedés egy párkapcsolatban. Néha én is túl nyomulós, túl ragadós voltam. Azt hittem úgy kell. De idővel, és 1-2 kapcsolat után, már megtanultam.


Beszélj a barátnőddel. Hátha megérti, hogy neked ez így, ebben a formában sok.

2020. ápr. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7%
Inkább örülj neki.
2020. ápr. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

Szia

Nekem is volt még nagyon rég egy 14 éves csaj még 17 évesen.

Állandóan írt és nem hagyott békén, végül letiltottam.

2020. ápr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!