Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok nektek mennyire számít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire számít a pénz?

Figyelt kérdés
Szegény családba születtem. Még tanuló vagyok. Nagyon teszik egy lány akinek a helyzete éppen ellenkező. Piszok gazdagok. Szegény fiú gazdag lány kapcsolatról eddig csak filmekben hallottam. A lánnyal lehet, hogy összejönne, de az otthoni körülményeimről nem tud semmit. Nem tudom, hogy merném bevezetni a házunkba, és még a szüleit??? Lányok ti mit gondoltok, összejönnétek egy olyan sráccal aki csóró, ha netán igen nem szégyellnétek pl. társaságban?

2020. ápr. 5. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
23%

Guba gubához

Suba subához


Ha nem a lány miatt, akkor miattad nem lenne egészséges a kapcsolat, mert gátolna az anyagi helyzet.

2020. ápr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Ha tényleg annyira szegény vagy az látszik rajtad és akkor a lány tudja. Ha össze jön veled akkor úgy is magad miatt fog megszeretni.

És mivel még tini vagy így változhat az anyagi helyzeted is.

2020. ápr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért nem egy kunyhóban lakom. Egy félkész házban ahol van két szoba, konyha fürdőszoba, kamra. Csak ugye ócska vagy régi bútorokkal, berendezéssel. A kinézetemen nem látszik meg, törődök magammal, és jól öltözködöm. Kapok ösztöndíjat. De abból nem tudok, vagy csak keveset tudok spórolni, anyámat ezzel segítem, így csak minimálisan terhelem őt anyagilag. Anyám tanult ember, csak az élet kitolt vele.
2020. ápr. 5. 11:19
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem az anyagi helyzete számít a lánynak ebben a helyzetben, hanem az elvárásai.

Ha neki az elvárása, hogy csak is étterembe kajáltok, csak is jó bárokba mentek, csak is márkás ruhába lehet menni, nem lehet tömegközlekedni, mert autó kell akkor hiába is kezdödik el a kapcsolat, vagy egy idö után nem tudod követni ezt az élet vitelt vagy a lány fog pénzelni téged, ami a lánynak lesz egy idö után terhes...


Ha a lánynak ebben az esetben nincsenek nagy elvárásai amúgy sem jár bárokba, konzertekre, elég neki anyukád fösztje stb... akkor a kapcsolatnak van jövöje.

2020. ápr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, nem olyan lány aki sokat ad az ilyenekre. Nem sokat jár bárokba. Egy olyan könyvmoly típus. Ő a középső gyerek a családban, szerény a viselkedése. A testvérei el vannak szállva, de ő teljesen más.
2020. ápr. 5. 11:26
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Középső gyerekek már csak ilyenek.
2020. ápr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég fontos, hogy megéljek azon a szinten, amit megszoktam, és tán annál jobban. És törekszem is rá, hogy meg tudjam szerezni magamnak, másét nem akarom igénybevenni.

Ezért aztán igencsak vigyázok arra, hogy ne szegődjenek olyanok mellém, akik nem tudják fenntartani magukat és az én pénzemre ácsingóznak.

Nem érdekel, milyen szinten tartja fenn magát az illető, de tartsa fenn, ráadásul ő a férfi. Ebben a férfirendszerű társadalomban egy férfinek könnyebb pénzt szereznie, mint egy nőnek, ha én megtanultam a módját, őneki még könnyebb is.

A felnövés része ez a lecke, kikerülhetetlen életfeladat.

Ha lesz alapjövedelem, akkor ez a dolog nyilván háttérbe szorul.

Akkor azt fogom tudni jobban megfigyelni, ha valaki nem tud bánni a pénzzel, elszórja azt.

Akik a pénzzel nagyon másképp bánnak, nem illenek össze egy párba.

2020. ápr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
.
2020. ápr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
..
2020. ápr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

Én pont fordítva szoktam lenni. Sok csaj szerint "gazdag" vagyok. Mondjuk ez nics így, csak annyi hogy mi másra költünk. Nem járunk ide oda utazni, nem szórjuk a pénzt, inkább a ház körül tesszük rendbe a dolgainkat.

Voltam pár kimondottan szegényebb lánnyal együtt de engen nem zavart, őket kicsit jobban. Szüleim se nézték le soha egyik ilyen párom se. Nekünk mondhatni szerencsénk volt/van, attól még ők nem érnek kevesebbet. Amit keresnek abból próbálják kihozni a maximumot, mellette igényesek és ez az ami számít.

Nekem se volt soha rossz érzésem, ha pl egyik lány barátomnál mentem, ahol még ajtó helyett is csak szőnyeg volt. Az anyagiakhoz mérten otthonosan be volt rendezve, békesség volt és szeretet. Szerintem ez az ami számít.

Bárki kerülhet ilyen helyzetbe is, de erről sok esetben nem ők tehetnek, hanem pl esetleg egy tragédia (mint az ő helyzetükben is).

Szóval szerintem ilyen butaságokon ne izgulj, ha meg emiatt lenéz, akkor nem érdemel meg téged.

2020. ápr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!