Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az hogy csak én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy csak én költök a barátomra de a barátom semmit nem vesz nekem? Olvasd el és megérted

Figyelt kérdés
Már másfél éve majdnem együtt vagyunk a kapcsolatunk elején még úgy ahogy kaptam tőle ajándékokat fizette a kaját ha elmentünk valahova enni de ez fél év után teljesen megváltozott.. elment dolgozni felnött létére részmunkaidőre amig én kimentem ausztriába dolgozni.. hazajöttem a szülinapjára és elvittem nyaralni ahol csak az utazást fizette magának a tobbi dolgot én amivel ekkor még nem is volt probléma hiszen szülinapja volt.. majd visszamentem es dolgoztam tovább..mivel nem voltunk egy helyen/ egy országban es márciusban eljött az én szülinapom is így felköszöntött facebookon. Aztán vége lett a virus miatt a munkámnak így haza jottem. Rá kédeztem azért hogy esetleg kapok e valami kis dolgot megelégszek bármivel mivel ilyenkor már 3honapja nem dolgozott semmit.. aztmondta nemtud semmit venni mert nincs pénze ezért nem. Azóta én fizetek neki még mindig mindent pl.:buszjegy otthonra,kaja,innivaló,tisztálkodásiszerek ilyesmik.. valamiért nem hajlandó elmenni dolgozni vagy esetleg munkát keresni.. elhagyni nem szeretném ennek ellenére mert szeretem.. de mégis mit tegyek?

2020. ápr. 5. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ne vegyed meg neki ezeket a dolgokat:)
2020. ápr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hat de akkor nem lesz semmije
2020. ápr. 5. 10:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem dolgozik, és most nem is egyszerű munkát találni. Érthető, hogy nincs pénze. Szerintem nem az a gond, hogy nem vesz neked ajándékot, stb., hanem hogy úgy tűnik nem is nagyon erőlteti a munkát. Biztos kényelmes neki így, hogy te adsz pénzt.

Keress mást.

2020. ápr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A virus elott sem dolgozott ez a baj :(
2020. ápr. 5. 11:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4: akkor mi nem egyértelmű? Sose lesz a munka hőse, mindig talál majd vkit, akit lehúzhat.
2020. ápr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod mit kell tenni.
2020. ápr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ès mit szeretsz benne?

Az, hogy csak ö van neked, de ha lenne egy normál férfi akkor ahhoz mennél?

Vagy azt szereted, hogy mellette szenvedhetsz rendesen mert jól lehúz anyagilag, és ha szeretö kapcsolatban lennél ahol nem húznak le anyagilag akkor ott rosszul éreznéd magadat?

2020. ápr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 exronin ***** válasza:
Tudod te, hogy egy lúzer, lusta bal f a sz, minek kèrdezgetsz másokat? Sokszor az a segítség, ha nem segítesz.
2020. ápr. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha te kitartod a barátodat, aki a vírus előtt se dolgozott, ez a te döntésed! Ha ez jó neked, csak csináld így továbbra is. Ha nem jó, tegyél róla!
2020. ápr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!