Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy óriási problémám....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy óriási problémám. Fiúk, a ti szemszögetek érdekel, hogy mit tennétek a helyében, lányok, ti mit tennétek az én helyemben?

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg, hogy a barátommal nagyon csúnyán össze vesztünk. Olyan szinten, hogy azt mondta nem érdeklem már és ne keressem többet, hagyjam békén. (A múltamból kiderült pár dolog, amit nem tőlem tudott meg, és ez volt a második esély amit kaptam már tőle). Mondtam neki, hogy nem fogom békén hagyni és küzdeni fogok azért, hogy újra felépítsem a bizalmát. Viszont. Tényleg küzdjek érte? Megéri nekem? , mikor már nem egyszer mondta, hogy nem kíváncsi rám. Vagy ha békén hagynám egy pár hétig és újra keresném, mikor már lenyugodott.. Srácok, megbocsájtanátok ilyen helyzetben? Lányok, mit csinálnátok a helyemben? Kérlek.. Nagyon tanácstalan vagyok.

2020. ápr. 5. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Hagyd, nem éri meg.
2020. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Egy kapcsolat oszinteségen alapul. Én fiú vagyok, és nem lehet teged a múltad miatt elítélni, akármilyen szürke vagy fekete is az! Viszont az nem volt szép, hogy nem voltál őszinte, és nem te mondtad el neki a dolgokat! Hagyd beken, bizalmát eljátszottad, keress más pasit és legyél vele őszinte, hogy ez soha többe ne fordulhasson elő!
2020. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a második esélyedet játszottad volna el,megint átvertel volna,felőlem aztan próbálkozhatnál,magasról szrnék rád. Le lehet pontozni,de én már az első eset után sem tudnék rendesen bízni valakiben,bizalom nélkül meg nem működik a kapcsolat.
2020. ápr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Ezért nem kell olyannal össze-jönni, aki összefeküdt már mindenkivel.
2020. ápr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Thispain ***** válasza:
81%
Én a helyedben nagy valószínűséggel rákérdeznék arra, hogy változtál-e a szemében attól, hogy kiderült a múltadból néhány dolog.
2020. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Legyen már önbecsülésed jézusom.
2020. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 opened paradise ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mi derült ki.
2020. ápr. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a múltad miatt nem ítélhet el mert már elmúlt és meg változtál de sajnos nem tőled tudta meg hanem mástól ez baj mert már nem bízik benned. Keres mást magadnak de azzal légy őszinte.
2020. ápr. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én úgy gondolom, hogy nem a múltad miatt kéne elítéljen. Ha te nem úgy viselkedsz vele, mint ahogy esetleg régebb viselkedtél másokkal, akkor nem értem hol a probléma. Az én múltam sem épp tökéletes, most mégis van barátom, tudja a lényeget a múltamról, és annyit mondott, hogy őt nem a múltam érdekli, hanem amilyen most vagyok.
2021. febr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!