Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért viselkedik így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem olyan rég vagyok együtt a barátommal. Én mindent megteszek amit ő kér, tényleg próbálom érezteztetni vele hogy szeretem. Megkért, hogy olvassak el valamit, de én nem szerettem volna, mert nem tetszett. Emiatt olyan hisztit kicsapott nekem, hogy azóta nem is beszélünk, mert vissza sem ír, ha én írok neki. Egész nap sírtam, nem tudom mit csináljak. Nem akarom őt elveszíteni. Szerintetek?:((

#fiú #hiszti #viselkedés #lány #mindent megteszek
2020. ápr. 5. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ehh akkor valszeg megsértődött ezen. Nehogy már ezen sírj, ettől még csak nem fogod elveszíteni.

Hagyjad, majd rájön hogy bolhából csinált elefántot. Aztán beszéld meg vele, hogy ez neki miért jó, miért kell ezen hisztizni fiú létére egy ilyen pici apróságon

Mondjuk az lehet hogy olyan fontos volt neki ez a valami.. dehát akkor is

Nekem van 1-2 ilyen hisztis haverom, falra tudok mászni tőlük ilyenkor, de szeretem őket

2020. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy az nagyon fontos neki de nem értem mért csinál ilyen hisztit inkább akkor szólt volna, hogy légy szíves olvasd el nekem nagyon fontos. Remélem megbékül és megtudjátok beszélni mert ha te nem olvasol el valamit az nem katasztrófa.
2020. ápr. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!