Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kell meghódítani egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell meghódítani egy lányt?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 6. 09:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Toborzol egy nagy sereget és lerohanjátok, mint a törökök az Egri várat.
2020. ápr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Arról tudok írni, hogy nekem mi jött be eddig lányként: kedvesség (de nem a túl nyálas, rózsát hozó fajta), humor (tudjunk együtt nevetni), figyelmesség (pl. meséltem magamról vlmit és legközelebb emlékezett rá és rákérdezett), igényesség (ne legyen piszkos a körme, mosson hajat, fogat, öltözzön normálisan), legyen okos vagy legalábbis legyen olyan terület, amiről tud mesélni és fel tudok rá nézni emiatt. A kinézet is fontos, de ez nagyon változó, hogy mi jön be éppen.
2020. ápr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Utolsóval egyetértek:))
2020. ápr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
bocsi a normális öltözés milyen?(egyébként köszönöm a válaszokat)
2020. ápr. 6. 17:37
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

A normális öltözés az olyan hogy azt veszel fel, amit akarsz. Nemtom itt mire gondolt az előző válaszoló, de szerintem az öltözködésben csak nem kéne kikötni dolgokat.

Azt viselsz amit akarsz, amit szeretsz, ami hozzád illik;)

2020. ápr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Szerintem így kell meghódítani egy lányt(én is lány vagyok és van palim) legyél kedves,eleinte te keresd mert a lányok nagy százalékban olyanok hogy ha te nem írsz akkor ő nem fog mert fél hogy nyomulásnak vennéd,öltöz úgy ahogy te szeretnél és a korodhoz illően,mongyál neki szép dolgokat pl szép vagy,jól áll ez a ruha,ne legyél túlságosan sok,ne nyomozz utána és ne feltételezd azt hogy megcsal.

2020. ápr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok a normális öltözködésen nem azt értem, hogy pl.csak inget hordjon vagy farmert stb..Hanem azt (végülis ez az igényességhez is tartozik), hogy ne vegyen fel pl.szandált zoknival vagy ne hordjon foltos, piszkos, izzadt ruhát napokig. Adjon magára kicsit. (Sajnos vannak rossz tapasztalataim, ezért írtam ezeket).
2020. ápr. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
oh köszi először nem tudtam h mire gondolsz mert ez alap
2020. ápr. 7. 07:11
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez attól függ, hogy az adott lány milyen. Én például vonzódom a vissza húzódó fiúkhoz. Mások pedig pont nem. Ha kedves vagy vele, szerintem az tök jó. Szerintem stílusban pedig az a lényeg, hogy jól érezd magad a ruháidban, mert ez azért tükröződik és szerintem vonzóbb lesz egy ember, ha azt látják, hogy jól érzi magát, és ehezz nem kellenek a legmárkásabb ruhák. És amit én nagyon fontosnak tartok, legyél önmagad! Ha az illetőnek nem jön be az nem a te bajod!
2020. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
Nem meghódítani kell, hanem megb..ni😁😍😉
2020. ápr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!