Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A baratommal 4 éve vagyunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sdujeki36g kérdése:

A baratommal 4 éve vagyunk együtt. Megcsalt egyszer de én megbocsajtottam utána jo volt minden azon kivul hogy nagyon feltekeny lettem. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Ma meg feljött egy csaladi kep a lanykanak a kis testverenek volt a szülinapja és a lányka is rajta volt akivel persze nem csak a kis gyerek és mit latok hogy lajkolta. Szerintetek? Vonjam kerdőre? Baratnőm azt mondta hogy tulreagalom. Biztos nem miatta lajkolta. De mivan ha mégis? 18 lány

2020. ápr. 6. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most egy lajk miatt szerintem ne vondd kerdore, csak ha van egyéb okod is rá hogy így tégy. Egy lajk semmit nem jelent!
2020. ápr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne vondd kerdore emiatt szerintem ae de viszont elmondhatod neki h neked rossz erzes meg mindig ez es felsz h elvesztes vagy valami es oszinten beszeljetek meg. Inkabb mondja el ha van valmi es szakitsatok szerintem mint hogy sokaig elhuzodjon meg es ki tudja mi az igaz.

Egyebkent nekem elozo kapcsolatomba en megcsaltam ot tudom nem magyarazat de csak h ertsetek leirom, azert mert bepanikoltam kicsit h regota egyutt vagyunk es mivel elotte en nem eltem kavaros eletet es hogy csak vele leszek egesz eletemben. Egyebkent a fiu akivel smaroltam nem tetszett egyaltalan es nem is ismerem igazan. Aztan ment tovabb a kapcsolat en meg mindig baratomat szerettem oszinten es jo is volt de neki mindig is volt egy lany baratja egesz kapcsolat alatt es aztan o is megcsalt vele de ez nem derult ki csak kb ugy h meg egy evet egyutt voltunk es csak szakitas utan mastol tudtam meg. Ugy csinalta h nem is erdekelte es egyszer volt kisebb szakitasunk amikor megbeszeltuk es ujra osszejovoben voltunk ott hazudott nekem a szemembe hogy kivel volt mikozben tudtam vegig h hazudik es a lannyal volt(akk meg nem tudtam h megvsalt vele) de akkor is hazudott es ugy akart vosszaszerezni. Szoval kb mindenfele buntudat nelkul kitudja hanyszor csinalta es ereztem is mar romlott volt nagyon a kapcsolat a vegere mindenki mas baratok stb erdekelte csak en nem.

Ne felj a szakitastol inkabb mert en is nagyon megbantam h annyi ev elment ra es inkabb legyen egy ideig rossz h szakitotok de en pl utana sokkal boldogabb voltam. O pedig kb havonta valtogatta a noit akkor mar es rosszul esett de akk is boldogabb voltam

2020. ápr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja es majdnem 3 ev volt nekunk.

Kb 1,5 evnel torten mikor megcsaltam vszinu o is vhogy utana , nem tudom

2020. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Túlreagálod. Egy like nem like, ha több képén látod majd, akkor lépj és beszéld meg a dolgot hhigadtan, kultúrált ember módjára.
2020. ápr. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!