Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti egy nap mennyit kommunikált...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti egy nap mennyit kommunikáltok a párotokkal?

Figyelt kérdés

Főleg akkor, amikor nem talalkoztok aznap egyáltalán

És a kommunikáció alatt ertem most a Facebook üzeneteket, videohivast, “sima” hang hívást, Snapchat, vagy bármi hasonlót


Tudom, hogy nem lehet rendesen kifejezni a “mennyiséget”, de hogy pl egész nap beszéltek folyamatosan kb vagy csak reggel és este, esetleg napkozben 1-1x


Illetve szerintetek mennyi a normális “mennyiség”?


Legyszi kort es a kapcsolatotok hosszat is írjatok le 🙂

Köszi 🙂



2020. ápr. 6. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
26 éves vagyok, 4 éve vagyunk együtt. Ha külön töltünk időt, mert munka miatt külföldre megy, akkor nem szoktunk egész nap üzengetni, beszélni. Mindenkinek megvan a saját dolga napközben. Reggel szokott lenni egy "jó reggelt" üzenetváltás vagy pár szó telefonba. Napközben esetleg egy-egy pici üzenet pl. ő vagy én küldök egy vicces v. romantikus gifet, smileyt. Vagy ha vlmi érdekes/komolyabb történik velünk, akkor esetleg megosztjuk a másikkal még napközben. Ami fix az az esti hosszabb telefon/webcam, megbeszéljük ki mit csinált aznap stb..
2020. ápr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Benyovszky Oszkár válasza:
24%
A fiúkhoz nem szabad sokat beszélni, nem szeretik a sok szöveget. Ha egész nap nem találkoztok, akkor nem csoda hogy nem sokat beszélhettek. Amennyi sokat írtál talán jobb is hogy nem vagytok állandóan együtt. Valószínűleg az agyára mennél és csak utálkozás lenne a vége. 3X vagyok.
2020. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

18 vagyok, ő 25 és 5 hónapja vagyunk együtt.


Mindennap folyamatosan írunk, és kivétel nélkül mindennap sokat telefonálunk is. Kamerázni is szoktunk, de azt ritkábban:)

2020. ápr. 7. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap írunk a Facebookon meg telefonon is tartjuk a kapcsolatot.
2020. ápr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 vagyok, ő 17 és 8 hónapja vagyunk együtt. A karantén miatt most nem tudunk találkozni, de minden este 3-5 órát beszélünk telefonon vagy videochatben. Messengeren nem igazán írogatunk mostanában, szerintem az túl személytelen.
2020. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#2

Nem is értelek 😂

Nem volt szerintem túl hosszú a kérdés

Vagy mi vele a gond szerinted?

2020. ápr. 8. 00:14
 7/7 anonim válasza:

Szerintem mindenkinek más a ,, normális" mennyisége


Mi mindketten 20 évesek vagyunk 2 éve vagyunk együtt és együtt lakunk.


Kapcsolat elején éjjel nappal dumáltunk főleg írásba aztán egyre többet hívásba és szépen lassan csökkent .


Volt pár hónap Mikór csak hétvégén talizatunk akkor minden nap legalább 2-3 órát dumáltunk. Most hogy ősze költöztünk mikor délutános ő akkor este kicsit vagy legfeljebb írok neki üzenetet de munkából nem tud írni. ( 1x postaláda írtam neki egy meglepi levelet mint a digitális kor előtt )



Kérdező gondolom te kevésled a közös időt beszélgetést, nem?


Ti menyit beszéltek? Hogy ki írtad ezt a kérdést?

2020. ápr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!