Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, ha ti párkapcsolatban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha ti párkapcsolatban vagytok és pl. Instagramon követtek mondjuk pár jóképű pasit akkor ha tetszik a kép, akkor párkapcsolat alatt is ugyanúgy kedvelnétek az adott férfiak képeit, vagy nem érdekelne, mert van valakinek, akit szerettek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 6. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nincs logika benne, maga a kép tetszik vagy a hely ahol volt/a dolog amit csinált. Számomra sosem volt ennek többletjelentése, max kedvelem az illetőt.
2020. ápr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Ugyanúgy bekedvelem. A férfiak sem követik ki a vonzó női profilokat akkor én miért tegyem?

+ az én insta fiókom, az én magánéletem része :)

2020. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik a kep akkor kedvelem ugyanugy
2020. ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Szia

Én lájkolom a fiúk képeit,beszélgetek sok fiúval(nem úgy) és a követőim 3/4 része fiú és a pasim nem problémázik emiatt mert bízik bennem és néha meg szoktam neki mutatni hogy miket írogatok velük és semmi szerelmeset nem ja és a barátaim 90%-a fiú de ez se zavarja szerencsére.

2020. ápr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom megérteni az ilyet, miért tetszik egy lánynak egy vadidegen pasi képe? Mi értelme lájkolni ha benne van a pakliban, hogy megbánthatod vele azt, akit szeretsz?


Biztos, hogy nem lájkolnám, annyira azért tisztelem a barátomat. :)

18L

2020. ápr. 7. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
akc misiet mindenképp
2020. ápr. 7. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ebben nincsen semmi szerintem, nyugodtan tedd azt ilyen téren is, mint amit eddig. Ha a pasidat szereted, akkor ez tényleg nem számít.
2020. ápr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

(A legutolsó válaszoló vagyok újra)

Én is kedvelem jó pasik képeit, pedig van barátom. 😀

2020. ápr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Simán belájkolom. Attól, hogy van barátom még látom, hogy jó a kép, jó rajta a pasi stb. Engem se zavarna ha lányok képeit lájkolná, főleg akkor valami modell és még csak nem is ismeri személyesen.
2020. ápr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!