Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti szakitanatok baratotokkal/b...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakitanatok baratotokkal/baratno azert mert keveset vagytok baratokkal mert paroddal kb csak hetvegente tudsz talalkozni tavolsag miatt?

Figyelt kérdés
Hirtelen radjon h epp baratokkal akarsz nagyba elni. Akikkel egyebkent hetkoznapokon is tud talalkozni es hetvehen is meglehet oldani ha epp ugy van. Ti mit csinalnatok?

2020. ápr. 6. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Igen, szakitanek kevés az egyuttt töltött idő heti 3-4 tali Legslabb legyen meg:P
2020. ápr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

“Akikkel egyebkent hetkoznapokon is tud talalkozni”

Szóval semmi gond nincs, csak kell egy ürügy, hogy dobhasd? Vagy hogy van ez? Ha a barátokkal hétköznap is lehet találkozni, nem értem, mi a gond.

2020. ápr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
68%
1.5 éve vagyunk együtt így, nem olyan nagy a táv (kb 40 km), és teljesen jó, mivel nem telefonozni fogtok egymáshoz átjárni, hanem tényleg minőségi időt töltötök egymással minden hétvégén
2020. ápr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Lehet erthetetlenul irtam le.

Szoval nem en vagyok az aki szakitani akar. Han mem a baratomra rajott most az hogy o tobbet akar a haverjaival lenni es gondolom o hetvegente tobbet akar veluk programozni csak miattam nem tud annyira mivel mi akkor szoktunk egyutt lenni a tavolsag miatt. Majdnem ket eve egyutt vagyunk es megoldottuk de most visszakerult aregi baratai koze es gondolom emiatt megint tobbet akar veluk is lenni stb. Es meg ez is sok neki kb hogy miattam nem tud ugy elni barati eletet ahogy szeretne mert korlatozom, pedig veluk hetkoznap Is akarmikor lehet es meg hetvegen is szokott neha ha velem van. Es egyebkent meg szeret vagyis en igy gondolom de szerintem eg fokent most a joido miatt is meg karanten miatt jott neki meg hogy ujra joba van a regi ismeroseivel.

2020. ápr. 6. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Felesleges a mellébeszélés, egyszerűen nem vagy elég fontos neki. Kidobni a szerelmünket, hogy a haverocskákra legyen idő hétvégén IS, miközben ott a hétköznap. Lol...

Tudom, hogy fáj, de ez a pasi nem szeret eléggé. Ne engedd, hogy magyarázkodjon össze-vissza, mert a végén még addig ügyeskedik, amíg neked lesz bűntudatod :(

2020. ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!