Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítani szeretnék a barátomm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani szeretnék a barátommal, de nem tudom hogyan kéne. Tippek?

Figyelt kérdés
Röviden annyi, hogy közel lakunk egymáshoz, nem találkozunk, egyáltalán nem foglalkozik velem, kettesben egy hónapja találkoztunk volna, de lemondta. Mivel nagyrészt közös barátaink vannak, úgy szoktunk találkozni hogy többen vagyunk. Elvileg szeret még, de nehezen hiszem el. Mikor találkozunk, akkor nagyon kedves és folyton beszélget velem. Csókolozni nem szoktunk már, még csak meg se ölel. Egyszer probáltam vele megbeszélni, hogy ez igy nem oké, de nem irt vissza mert "túl jó kedve volt". Mások előtt nem akarok szakítani vele, de üzenetben nem bunkóság? És valószínűleg barátok maradnánk, mert egyszer már voltunk együtt, és az után is barátok maradtunk.

2020. ápr. 6. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bunkóság, de ha nem megy szemtől szembe úgy kell. Nekem is volt ilyen kapcsolatom, és akár hányszor kettesben voltunk és leülve elmondtam mit érzek, vagy nem értette, vagy időd adott volna nekem, hogy gondoljam át stb... Szóval a végén leírtam mit érzek, egyben az utolsó sorba azt is, hogy sajnálom, hogy így szakítottam, de nem ment máshogy
2020. ápr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sdujeki36g válasza:
70%
Hát ezt igy mond el neki ahogy leírtad. Szerintem nyugodtan a barátai elott is szakithatsz vele ha ő ilyen veled. Mink már 4 éve vagyunk együtt a baratommal és majdnem minden nap ha nem is ketnaponta talalkozunk. Miota vagytok tik együtt hogy így hanyagol?
2020. ápr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel ezt nem lehet kapcsolatnak nevezni, hiszen nem az, így a szakítás szó ebben a kontextusban értelmetlen.
2020. ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rakjál ki egy használt alsógatyát. Akkor azt hiszi hogy megcsaltad De az ágyadba. És akkor jössz avval várj megmagyarázzom
2020. ápr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem nem kell semmit mondani mert már most olyan mintha barátok lennétek csak.
2020. ápr. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván az üzenet nem a legjobb módja a szakításnak, de más választást nem igazán ad. Tényleg, olyan mintha már csak barátok lennétek. Nem lehet vele normálisan beszélni erről a dologról, ha még arra sem méltat hogy visszaírjon, akkor vess véget neki üzenetben, sajnos jobb módod nincs rá.
2020. ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ti már nem is vagytok együtt, az úrnak valószínűleg elmúltak az érzései sajnos. Fürdés után nem szokás felvenni a koszos ruhát, az exesről ennyit v. mintha a szart tennéd vissza a seggedbe.
2020. ápr. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!