Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, hogy ne akarjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne akarjam birtokolni a másikat?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, 1 éve van kapcsolatom és azt veszem észre magamon, hogy egyre jobban szeretném birtokolni a barátomat. Tudom, hogy ez nem helyes, ennek ellenére nem tudok azzal a rossz érzéssel mit kezdeni ami akkor fog el mikor a haverjaival találkozik, rossz érzést kelt bennem, hogy ha mással is jól érzi magát. Örülnöm kéne, hogy vannak barátai és szeret velük lenni, de akkor se tudom elnyomni magamba azt a hülye érzést. Néha még örülök is ha nem jön össze nekik a találkozó, ettől meg még gonoszabbnak érzem magam.

Tisztában vagyok vele, hogy ennek nem így kellene lennie, mégsem tudok mit csinálni

Más is van hasonló cipőben?

Tudnátok valamit tanácsolni?

Van esély rá, hogy ezt egyszer kinövöm?



2020. ápr. 8. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Volt ilyen barátnőm, hamarabb kidobtam, mielőtt elgondolkodtam rajta! Egy kapcsolat a kölcsönös tiszteleten, a bizalmon, a jó kommunikáción alapul. Ne akard kisajátítani. Szerelmes vagy és minden percet vele szeretnél tölteni ez így tök jó de megg kell értened, hogy nem csak te létezel a világon. Te vagy neki az első, ha veled van és érzed h szeret stb akkor ennyi h néha haverjaival talizzon siman belefér! Bízz meg benne és értsd meg, hogy ez igy működik, mert ha le akarod bezsélni a haverjaival való taliról stb és igy kisajátítod csúnya szakítás lesz a vége, amit valljuk be, meg is érdemelsz! Nincs rossz helyen, biztosan gondol rad is , addig sportolj, olvass tanuljm, menj el futni nézzel filmet csinalj amit szeretsz, szoktal :P
2020. ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Az alkohol segít elfelejteni ezt a rossz érzést.
2020. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De lebeszélni soha nem beszélném le arról, hogy találkozzon velük, meg nem hisztizek ilyenek miatt, sose adnám a tudtára, hiszen akkor a barátai is megutálnának, az meg hosszú távon nyilván nem lenne a legjobb. Az a lényeg h nem tudom mit csináljak, hogy ne kapjon el az az érzés mindig
2020. ápr. 8. 21:35
 4/5 anonim válasza:
100%

Szia

Mi másfél éve vagyunk együtt. Néha szoktam én is ezt érezni (az elmúlt pár hónapban már nem)

Azért esik neked igy, mert akkor nem veled van, es a kis lelked azt hiszi hogy más fontosabb. Nekem legalábbis ez volt, túlgondolod. Csak saját magad tudod megváktoztatni a gondolkodásod, egyszerűen örülj neki hogy vannak barátai, szüksége van rájuk is.

2020. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak barátaid? Akikkel szeretsz találkozni vagy csak a barátod létezik? Én igénylem időnként a barátnőim társaságát. Velük teljesen máshogy beszélem meg a dolgokat, hiszen őket már jóval régebb óta ismerem, meg ugye lányok.. Mivel szeretek külön elmenni, ezért nem tetszene, ha a barátom ezt nem díjazná. Szerencsére ilyen nincs, így én is simán támogatom, ha a haverokkal fut össze.

Attól, hogy együtt vagytok, ő nem szűnt meg létezni, mint szuverén egyén. A haverjai hozzá tartoznak. Kell időnként külön programokat csinálni.

Bízz jobban önmagadban, barátodban és a kapcsolatotokban!

2020. ápr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!