Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Nektek is elegetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek is elegetek van már a "szia mizus" srácokból?

Figyelt kérdés

Mennyien írnak rátok így naponta? Mit szoktatok válaszolni?


Mikor fogják már fel végre a srácok, hogy már elegünk van ebből?



2020. ápr. 17. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mit írjanak? Lány, vagyok de az is unalmas, hogy vannak olyan lányok akiknek semmi sem tetszik. Sokan a szia mizura> unalmas, ha valami ötleteset ír> túl tolakodó/izléstelen.

Akkor mi is a jó?

Tök mindegy mi a kezdő szöveg (bizonyos határig) ha jól el lehet vele beszélgetni.

18L

2020. ápr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Hát ha olyan oldalon vagyok fent, ahol simán rámírnak srácok, akkor én szeretni szoktam, ha valami kapóssal kezdenek vagy valami.

Ha sokan írnak rád, akkor halál unalmas minden mizura és hogyvagyra ugyanúgy válaszolni újra és újra:/

2020. ápr. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Ram a csaj szokott full ugyanezzel ramirni es mar nekem is elegem van 😂
2020. ápr. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az a bajom a "szia, mizu?"-val, hogyha valakit nem ismerek/csak ritkán beszélünk, ugyse fogom elmesélni hogy "mizu" van velem. Amikor már valakivel szorosabb a kapcsolatunk, még jól is esik ga megkérdezik milyen volt a napom.
2020. ápr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
már engem úgy alapból a "mizu" szó zavar, mert soha senki nem veszi komolyan, csak rávágjuk, hogy "semmi" azt kész :D szerintem akit komolyabban érdekel, mi van velem, az nem azt írja, hogy mizu
2020. ápr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

de akkor mondjátok meg, mi az ideális nyitó szöveg :D


persze egy társkeresőn gyakorlatilag a külső dominál. Ha az emberünk egy jó kiállású, jóképű gyerek, akkor jó a sziamizu is, reménykedve abban, hátha lesz több is ;) :D

2020. ápr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de én ezt fordítva érzékeltem. Én eléggé utálom ezt a "bemelegítő" szöveget. Egyszerűen egyáltalán nem konkrét... És nem kellene ennyire általánosítani a fiúkat :P
2020. ápr. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!