Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy 18 éves srác mellé milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 18 éves srác mellé milyen korosztályú lány lenne inkább való?

Figyelt kérdés

A 18-20 éves lányok?

Vagy inkább a fiatalabb 14-17 éves lányok?! Nekem a fiatalabbak jobban tetszenek. De egyik "haverom" beszólt azért, hogy ne legyek cs, hogy rá megyek egy 15 évesre. Végűl utána akkor is rá mentem. De a becsületemet azért nem akarom elveszteni.. Tehát ha szerelemről van szó akkor ott nem a kór számít. Viszont tényleg gáz az ha rámegyek egy 14-15 évesre aki bejön?! Pl buliban.


Egyébként jó tanuló, okos ember vagyok. Egóm viszont van azért egy kicsi, amit élvezek is! Mert legalább nem visszahúzodó vagyok. Bár barátnőm csak egyszer volt régen. Akkor is csak 2,5 hónapos kapcsolatom volt. És sajna ez egy olyan 13 éves lánnyal ment. Aki nem vette semmenyire komolyan!


Szóval szerintem egy fiatalabb lány alapból jobb lenne nekem. De akkor az a haverom miért mondta azt, hogy akkor gáz vagyok ha 18 év alatti lányra rámászok. A 18 csak egy szám, hiába ez a nagykorúsági hatás! Bár ez a haverom azt mondja magáról sokkal helyesebb mint én. Na meg nekem nem lesz senkim. Talán ezzel is csak próbálna óltogatni?!



2020. ápr. 20. 23:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Gondolom azért 15 éves lányba akad olyan aki komolyabban vesz egy párkapcsolatot?!
2020. ápr. 20. 23:09
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Aki tetszik, okos, szép, jó az ágyban, jó ruhái vannak..Najó az ilyet úgysincs tököd megszólítani..Maradtaka kövér mackónadrágos jányok! Most komolyan, honnan tudjuk, hogy milyen lány való hozzád, mikor téged sem ismerünk? Az a lényeg, hogy neked jó legyen..nagyon bullshit ez a kérdés Kistöki!
2020. ápr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ne a haverod mondja meg, kivel járj, kivel kezdj ki. Ha neked a fiatalabb lányok jönnek be, akkor azokkal kezdj ki. Viszont tényleg vigyázz, hogy ne csinálj olyat, ami neki rossz lehet, vagy néha tényleg éretlenek.

De ha már benne volt a kérdésben: szerintem egy 18 éves fiú olyan 15-20 éves lányok között simán válogathat

2020. ápr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
ha neked a fiatalabbak jönnek be, akkor miért ne, a 14-17 éves lányok többsége amúgy is szereti a pár évvel idősebb pasikat. a barátod meg azt mond, amit akar, szerintem ő se örülne neki, ha te szabnád meg, kinél próbálkozzon.
2020. ápr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Quorra08 ***** válasza:
77%
Figyelj. Szerintem egy 18 éves fiúnak még egyáltalán nemkéne kikezdeni semmilyen lánnyal. Egyébként meg nem csak 2 fajta lány van. Vannak normális lányok akiknek van értékük és normálisan néznek ki. Ők azok akik várnak egy normális srácra, és nem olyannal akarnak járni aki csak kihasználja őket. Szerintem érted mire gondolok. Másrészt egy 15 éves lány nyilván nem egy nála fiatalabb fiúval akar összejönni. Ezt jegyezd meg, és ha idősebb leszel, mondjuk 20 akkor már a rendes 18 éves lányokhoz udvarolj. Ők már komolyabbak. Egyébként nincs két ugyanolyan lány. Rengeteg közöttük a külömbség. Mindenki máshogy néz mindenre.
2020. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%

15 éves kor felett de mindenképpen legyen fiatalabb nálad

Az én barátnőm pl 16 éves én 19 vagyok.

És mégis bizonyos dolgokban jobban benne van mint én.

2020. ápr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
9 max 10
2020. ápr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem nem a haverom mondja meg mit csináljak. Ő csak próbálja elvenni az önbizalmamat, sikertelenűl! Tehát nem is nevezném igazi havernak. Csak mindketten 1 társaságba kerülünk néha. És olyankor menőzik, meg legtöbb embernek nyalizik van amikor nekem is! Tehát egy kétszínű seg*fej. Csak sajnos ebben a dologban, hogy egy 15 éves lány nem nekem való. Egy másik srác is megerősítette. Szerintem nem a kor számít, hanem az érettség.


És 20-on éves koromba udvarólja a 18 évesekhez, mert ők komolyabbak?! És ha én nem akarok nekik udvarólni? Amúgy is az igazán érett korosztály a 21+, ami már szerintem tényleg idős lenne hozzám. Viszont egy 14-15 éves is lehet érettebb gondolkodású! Pl egy 17 éves méginkább. Ha egy jó kűlsejű lányról van szó akkor is, mert vannak olyan haverjaim akik a szép lányokat fikázzák..

2020. ápr. 22. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!