Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudok túllépni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok túllépni egy szakításon?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 26. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ugy a leg konyebb ha keresel valakit aki ebben az idoben helyettesíti. Nekem volt egy rohadt fajdalmas szakitasom azt hittem bele pusztulok es az tudta enyhíteni valamilyen szinten hogy jött pont valaki akivel el voltunk s tudta felejtetni. Értem én azt szexre, kavarasra, irogatasra. Nélküle tuti depresszióba estem volna.

21/L, gondolom fiuknal is működhet!

2020. ápr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Igen, szerintem is kell valaki, aki elfelejteti veled. Ha nem is örökre, de sokkal jobb úgy.
2020. ápr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Az idő segít csak! :(

Ha tudsz ismerkedhetsz is. Van akinek ez válik be. Van akinek az idő.

Ha tetszett a válasz ne felejts el pontozni!

2020. ápr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Amit az első ír az jó megoldás lehet HA erről tud a másik fél is. Máskülönben simán gerinctelenség.
2020. ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Szakítás után ugyan mi köze van hozzá a másik félnek?
2020. ápr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5

Az a másik fél akivel kavargat, és nem a volt párja.

2020. ápr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha találsz helyettesítöt, és elvagy vele, arra ügyelj, hogy ne beszélj az előző kapcsolatodról túl sokat. Így is úgyis le fogja venni, hogy nem vagy túl a kapcsolaton, nem kell fokozni.
2020. ápr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!