Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk? Mik azok a tulajdonságok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? Mik azok a tulajdonságok amiket a legfontosabbnak tartotok egy lányban/egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Még néhány kérdés:

Milyen lánnyal alakítanátok ki hosszú távú kapcsolatot?

Mit szerettek ha egy lány csinál?

Mik azok a dolgok amik miatt szakítanátok egy lánnyal?


2020. máj. 2. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

A legfontosabb: legyen kedves mert a kedvessègbôl ered minden ami jò ès annak hiànyàbòl minden ami rossz.

20 ev tapasztalatàbòl mondom.

2020. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsővel egyet értek.
2020. máj. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%

Ne legyen kisajatito, feltekeny.

Ne pletykaljon, irogasson social mediara naponta.

Ne legyen pesszimista, toxic.


Legyen megerto, kedves lehessen vele beszelni.


1. Olyannal akinek van vmi eletcelja,elkepzelese stb..

2. Kulonosebben nem tudok mit mondani, jo ha van hobbija de az se baj ha nincs.

3. Az elso 3 dolog miatt amit fent leirtam.

2020. máj. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Szeretet, őszinteség, hűség és bizalom.
2020. máj. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első, hogy mindenképp szeressen engem. De nekem fontos, hogy megbízható, kedves ember legyen, akire bármikor bármiben számíthatok (ez természetesen kölcsönös).


"Milyen lánnyal alakítanátok ki hosszú távú kapcsolatot?"

Egy olyan lánnyal, akik a fenti tulajdonságokat birtokolják, illetve van elképzelése a jövőre nézve, meg hogy képes is legyen ő is komoly kapcsolatra, hosszú távra tervezni.


"Mit szerettek ha egy lány csinál?"

Én nem tudom miért, de a hajdobálás imponált mindig, de erről sokat nem tudok mondani, még nem volt kapcsolatom.


"Mik azok a dolgok amik miatt szakítanátok egy lánnyal?"

A megcsalást nem tolerálnám, illetve ha érzelmileg manipulálna, érted, ilyen gáz dolgok miatt, na meg ha nem működik valami miatt, de azt közösen beszélném meg vele. Alapból nem szakítanék, csak ha tesz a másik érte.

19/F

2020. máj. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!