Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A pasim titkolózik, hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim titkolózik, hogy nem mehetek át hozzá, de ötletem sincs, hogy mi történt. Félek, hogy valami baj van, de nem mondja el. Azt mondja a szűk családi körén belül van, de nem betegség. Bármi tipp, hogy mi történhetett, esetleg bajban van (nak) -e?

Figyelt kérdés

#család #titok #szűkcsalád
2020. máj. 3. 07:00
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Én is ezt mondanám ha unnám a fejét a csajomnak, valahogy lekell rázni.
2020. máj. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
A kijárási korlátozás idején voltál már nála? Mert ha nem, akkor valószínűleg csak komolyan veszi, hogy nem találkozhat másokkal.
2020. máj. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Otthon van a felesége meg a gyerek.
2020. máj. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem most nem akar harmast a szexben
2020. máj. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem, ha rákérdezel s nem mondja el, akkor ne erőltesd, biztosan elmondja, ha úgy lesz.
2020. máj. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vettem, köszi.
2020. máj. 4. 06:10
 7/7 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy leprás volt. Lepotyogtak a végtagjai.
2020. jún. 20. 03:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!