Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, ti mit reagálnátok erre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Ha a baratnőtök ottalszik nálatok és te többet akarsz mint alvás, de ő azt mondja, hogy még nem áll készen. Megértitek vagy inkább megharagszotok a lányra. Esetleg,, segítesz neki,,.


Ez nem ide tartozik, de érdekelne, hogy ti szeretitek a bújós lányokat?



2020. máj. 5. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én részemről megérteném.
2020. máj. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem probléma, egy rendes srác megérti és megvárja, míg te is készen állsz. Én imádom a bújós lányokat :D

19/F

2020. máj. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha en nem allok keszen es a pasi ezert megsertodik, akkor menjen es talaljon maganak vki olyat, aki ... na mondjuk ugy, h a bokor alatt is megkaphato. Vele biztos nem lesz ilyen gond, en meg majd egyutt leszek valakivel, aki megert es kivar.

Mondjuk mar elettarsam van, szoval nincs ilyenb gond, de elmeletben megvan a dolog xD

2020. máj. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális srác megérti és vár, ha tud valamiben segíteni akkor segít.

Ha pedig megsértődik vagy akaratoskodik akkor csak megakar dugni.

2020. máj. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

várok rá, s nem vagyok türelmetlen.

ha majd akarja, persze, segítek.


Igen, szeretem a bújós lányokat.

2020. máj. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ szerintem, hogy mióta vagytok együtt. Ha már mondjuk egy éve, akkor azért én nem szidnám a pasit a sárga földig, mert nem akar még tovább várni. Nyilván azért egy hétnél vagy hónapnál nem ugyanez a helyzet, pláne ha szűz még a lány.
2020. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted megérted es nem tolakodsz. Annyi bőven elég, hogy összebújtok és aludtok. Sietni nem kell, pláne tinikorban.
2020. máj. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Bevágnám a durcát, aztán este kihúznám a párnát a feje alól.
2020. máj. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemigen volt ilyenben részem, de ha lett volna, tisztában lettem volna vele, hogy ez nem az ő hibája, hanem az enyém. Én nem tudtam elcsavarni a fejét, én voltam kevés neki ahhoz, hogy mindent elsöprő vágyat érezzen.
2020. máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én megérteném, és igen


17 F

2020. szept. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!