Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti megsértődnétek ezen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megsértődnétek ezen?

Figyelt kérdés
17 éves lany vagyok a párom 18 éves fiú, aki kiment 2 hétre külföldre. Azt akartam hogy legyen ott neki valami "belőlem" ezért oda adtam neki a plüss macimat, hogy legyen ott vele. Minden este leirta,hogy ott van a maci a ágyon, mindig rám gondol ha ránéz. Aztán egyszer csak írt egy olyat, hogy menjek át a lakásába, van egy papír az asztalon amit le kéne fotozzak és elkudjek neki. Amikor bementem, lattam hogy a maci ottvan otthon az ágyon, tehát nem is vitte el magával.

2020. máj. 5. 12:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én se vittem volna el. Erős túlzás egy két hetes utazásra adni bármit is “magadból”, nehogy véletlenül elfelejtsen, vagy mi volt ennek az értelme? :D .valószínűleg a barátod szerint is, és nem merte megmondani, hogy nem vitte magával.
2020. máj. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Lám, a hazug ember és a sánta kutya esete.

Nem sértődnék, de sokkal rosszabb, hogy nem volt őszinte.

2020. máj. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
#1 ez rendben van, de akkor jobb lett volna inkább elmondani neki, mint hogy hazudni.
2020. máj. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
en sem sertodnek meg, de nem ertem miert hazudott. azert azt kerd szamon. es figyeld meg, nem hazudik-e masrol is
2020. máj. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem a plüssrol van szó, hanem hogy még így is képes hazudni nekem, hogy egy másik földrészre utazott 2 hétre. Elég nehéz volt az elválás, mivel 1 éve mindennap taliztunk.
2020. máj. 5. 13:24
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Ne haragudj ez dedòs dolog volt tōled. Hìvhatod mindennap mert èn is hivtam mindennap màr a csalàdot kintről amikor nem voltam otthon ennyi.
2020. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nem az, hogy megsértődnék, de mindenképp megkérdezném, miért hazudott. Az őszinteség fontos minden kapcsolatban. Oké, hogy ez egy kis dolog, de ha egy ilyen dologban hazudik valaki, akkor megeshet, hogy fontosabb dolgokban is szokott...
2020. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vírus alatt utazni? 🧐🧐🧐
2020. máj. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, de ti ismeritek a kérdezőt?

Honnan tudjuk, hogy nem az lenne, hogy ja elmondja a srác, aztán meg a csaj halálra sértődik, hogy “nem is szeretsz, nem vagyok neked fontos” és társai. Biztos én vagyok a szemét, de nekem már ez a 2 hétre is muszáj valamit adni “magunkból” dolog is rettentő sok.

2020. máj. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

Mondjuk tök érthető a srác. Ki égetné magát azzal, hogy plüssel járkál 18 évesen? Oké, hazudott, mert nem akarta megbántani, meg hülye volt hogy elkülte a lakására és eszébe se volt h ott van....


Irigylem 18 évesen saját lakása van 😂 vmit naon elbaxtam.


Csajszi, mondd meg neki oké láttad a macit, aranyos dolog volt h " elvitte" és megérted ha nem akart ezzel égőzni.


Legközelebb küldj pucér képet ;)

2020. máj. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!