Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vélemény a neten való ismerked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény a neten való ismerkedésrôl?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?

2020. máj. 6. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Háát

szerinten attól függ mit akarsz?

Barátot v párkapcsolatot.

Én úgy gondolom h nem jó, mert nagyon sokszor kamuznak akikkel írsz. Volt már velem olyan h nagyon jóba lettem egy afrikai sráccal (wtf tudom) és kiderült h 30 éves és hát utána nem írtam neki meg ő se. Szóval en total nem merek semmit leírni üzenetben mert félek, hogy felhasználják valahogy...

De próbálkozni lehet

2020. máj. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Parszor probaltam nekem nem jott ossze, de nem reprezentativ 4-5 probalkozas szoval szerintem csak kitartas es szerencse kerdese, de csak olyan adatot ossz meg amit nyilvanosan is felvalalsz, modjuk ez alapveto kene legyen nem csak netes ismerkedeskor
2020. máj. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Mindenki messze lakik tőlem :/
2020. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát attól függ hogy barát vagy párkapcsolatot szeretnél.

Függ a másik féltől meg tőled is.

Van akikkel sikerült létrehozni haveri-barátsági szintet.Volt olyan is akivel nem sikerült és vagy nem akart kommunikálni.


Párkapcsolati szempontból nem igazán ismerkedtem.

Volt akivel egy ideig beszéltem aztán elkezdtünk találkozgatni és összejöttünk.

De volt olyan is aki inkább más lány iránt érdeklődött egy idő után és elhanyagolt.

Vagy éppen az első vagy első pár találkozó után sem történt semmi.

2020. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Mindenki messze lakik :'c


16/f debrecen

2020. máj. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5 Hajdú-Bihar megyéből tényleg kevesen vannak, nehéz oyat találni aki oda valósi.


Egyébként én sem szeretek neten ismerkedni, mert tudom, hogy úgysem fogok sosem találkozni senkivel. Lehet nem is mondott igazat magáról, vagy ki tudja mik a szándékai. Meg sokan messze is laknak hozzám képest. Vagy idősebbek mint én, és nekem az már túl sok korkülönbség lenne. Van olyan is, hogy az elején jó a beszélgetés, de idővel megismerjük a másikat és rájövünk, hogy nem passzolunk még barátként sem. És ha ezt a másik nem veszi észre, akkor meg olyan rossz megmondani, hogy nem akarok többet beszélni. (ezzel a rossz érzéssel lehet csak én vagyok így)


16/L (Hajdú-Bihar megyéből)

2020. máj. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én igy találtam meg a páromat akivel már 3 éve együtt vagyunk :D

Szerintem nincs gáz ezekkel az appokkal.

Sokan azért könyvelik el kudarcnak mert egy "szia" után egyből kapják a f**z képet, mert hát sokan azt hiszik igy kell csajozni.

2020. máj. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindenki messze van tőlem is...

18L, Gyms megye...

2020. máj. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tőlem is xd 19f, Veszprém megye
2020. máj. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!