Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Nagyon el vagyok keseredve

Figyelt kérdés
A párommal már lassan két éve együtt vagyunk, és elterveztük már egy éve, hogy elutazunk együtt pár napra nyáron. (belföldön) A szüleim elváltak. Anyukám azt mondta, hogy csak abban az esetben mehetek, ha apukám is tud róla, és beleegyezik. Persze megértem, hogy így gondolja. Apukám viszont soha nem engedné meg. Annyira beleéltem már magam, ez lett volna az első hosszabb időszak, amit a párommal töltök. hazudjak otthon, hogy elmehessek? Vagy mit tegyek? Ez volt minden vágyam... 17/L
2020. máj. 10. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér a fateroddal. El kell neki magyarázni, hogy a kislánya felnőtt.
2020. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ez esélytelen. Próbáltam már.:(
2020. máj. 10. 19:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne hazudj, úgy is minden kiderül. Meg valószínű kommunikálnak a szüleid miattad. Legyél őszinte, mutasd be a fiút, és el fog engedni. Persze más kérdés hogy bele kell e fizetnie, vagy magatok oldjátok meg, mert nem biztos hogy fel van e erre készülve anyagilag. De biztos el enged. :)
2020. máj. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem kommunikálnak egyáltalán. Ismerik a fiút, a pénzt pedig mi intéznénk a párommal
2020. máj. 10. 20:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy sok mindent nem lehetne tenni. Vagy őszintén beszélsz apukáddal vagy hazudsz. Habár a másodikat nem tartom jó ötletnek, mert úgyis kiderül. Biztos meg lehet valahogy lágyítani apukádat is. Mutasd be a fiút, hagyjad hagy beszélgessenek férfi módjára. Mondjátok el neki őszintén, hogy hova mentek és mit terveztek. Biztosan értékelni fogja. Esetleg ha apukádnak van új nője akivel jóba vagy próbálkozz be nála. Vagy nem tudom milyen válás volt a szüleid között. Kérd meg anyukádat, hogy beszéljen apukáddal. Ennél többet sajnos nem tudsz tenni.


Én remélem, hogy elengednek titeket!

2020. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mennyi ideje vagytok együtt és hogy a szüleid mennyire bíznak benne, hogy tud-e rád vigyázni.

Nem éri meg hazudni, viszont esetleg kompromisszumot köttök.

A lényeg hogy őszintének kell lenned és normálisan kell leülnöd apukáddal erről beszélgetni.

2020. máj. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Simán lelépsz nem veszed fel a telefont, messengeren meg írod anyudnak hogy szia elmentem jól érezni magam lehetőleg ne legyél egy megkeseredett boomer és ne kezdj el keresni köszi puszi.

Egyébként engem 17 évesen már kb bárhova el engednek, sőt nem kell engedélyt kérnem hogy ANYA EL MEHETEK A HAVEROKKAL IDE VAGY ODA? Hanem el megyek, az a normális ha ennyi idősen már nem kisgyereknek kezelnek. 17/F

2020. máj. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!