Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » van aki szerint vonzó(bb)ak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

van aki szerint vonzó(bb)ak az alacsony lányok?

Figyelt kérdés

a 150-155cm és 16-20 év közti csajok

16-28 éves férfiak válasza érdekel


2020. máj. 12. 11:46
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
magas csajok az eseteim
29 szavazat
 1/8 anonim válasza:
100%
Lehet csak én vagyok vele így, de nekem a magasság nem annyira számít. Egy magas lány is tud olyan vonzó lenni mint egy alacsony, a stílusuk, alakuk az ami meghatározó.
2020. máj. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök szubjektív, a magasabb fiúknak amúgy tapasztalataim szerint az alacsonyabb lányok jönnek be, de az alacsonyabb fiúknak is jönnek be alacsonyabb lányok. A személyiségedért fog szeretni, nem azért, mert x centi vagy...
2020. máj. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nem 'annyira' számít, de azért mégis... Én is ilyen vagyok, jobban bejön ha alacsonyabb nálam a hölgy. Persze el tudnék képzelni mellettem egy picivel magasabb (174+) lányt is, de ez a kivétel.

20F

2020. máj. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
engem nem annyira érdekel a magasság hogyha külsőről van szó más tulajdonságok fontosabbak 16f
2020. máj. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pusztán a magasság alapján számomra nehezen lehet belőni azt, hogy vonzóbbnak tartom-e az adott lányt, mert nekem számít a kisugárzása.


Ha átlagban nézzük, akkor inkább az alacsony lányok az eseteim.

2020. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én imádádom az olyan lányokat :3

21/f

2020. máj. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha találsz 2 ilyen embert, akkor igen a válasz.
2020. máj. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Legalább 2 ilyen embert.
2020. máj. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!