Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit szeretne, mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretne, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párom szakított velem 4 hónapja(Ő 18 én 20), de jóban maradtunk. Először még beszélgettünk aztán egyre kevesebbet. Próbálom elfelejteni de ha nem írok neki akkor 2-3 nap után akkor ő ír rám(nem megkérdezi hogy hogy vagyok csak úgy belevág valami témába). Pár hete elhívott sétálni és ott mondta, hogy hiányzok neki meg ami volt köztünk, de közben már mással jár és szereti vagy mi. De így nagyon nehéz túllépni rajta, mert még szeretem és tök jó lenne újra együtt de akkor miért van a másik sráccal?

20/F



2020. máj. 19. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindkettőtöket szeret, de mellette döntött

Lépj túl rajta

2020. máj. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tud kettőtök között választani mind a kettőtöket szeret csak más-más tulajdonságotokért vagy valami másért. Két lehetőséged van megbeszéled vele vagy elfelejted.
2020. máj. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy kezdjek bele az ilyenbe meg mit mondjak neki.
2020. máj. 22. 15:04
 4/5 anonim ***** válasza:
"Hali,elgondolkodtam azzon amit mondtál és hasonlóan érzek.Viszont nem értem,hogy miért mondtad el ezt az egészet,ha már mással vagy." Ennyi,itt nincs értelme kertelni,csak hozd fel.
2020. máj. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát azt mondta vonzódik még hozzám de mivel már nem vagyunk együtt nem tudja az jó-e. De közben meg még menne velem programokra meg ilyenek szóval nem lettem előrébb :c xd
2020. máj. 28. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!