Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy kapcsolattal, ahol a két...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolattal, ahol a két fél szereti egymást, de nagyon nem illenek össze, mi lesz?

Figyelt kérdés

Például:

Egyik fél mindenhova a másikkal szeretne menni, a másik fél igényli a szabadidőt.


Vagy az egyik fél egy szinten tartja a családjával és a barátaival a párját, a másik félnek a szerelme az első.


Vagy csak a mindennapokban eltérések: szexuális élet, ételek stb..



Ahol ennyire különbözik két pár, de nagyon szeretik egymást, mi lehet a kapcsolat vége?


2020. máj. 21. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet így előre megmondani szerintem. Nemcsak a szeretet mértékétől függ, hanem attól is, hogy mennyire képesek megbeszélni a dolgokat, kompromisszumokat kötni egymással.
2020. máj. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha intelligensen, felnőtt módjára képesek kezelni és elfogadni, kompromisszumot kötni és alkalmazkodni,akkor fenntartható. Ha gyenge jellemű, kiforratlan szemályiségű, önző, rugalmatlan emberek,akkor rövid életű lesz.
2020. máj. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából már hosszabb ideje együtt vegyünk, csak sok a vita. Ez a baj
2020. máj. 21. 21:06
 4/7 anonim válasza:
100%

Személyes tapasztalat: más hobbijaink voltak exemmel, de valahol félúton a művészet közös pont volt így mindig jó témáink, beszélgetéseink voltak, a szexuális, étkezési szokásaink, sőt még a edzési szokások is idomultak ahogy a másikéhoz. Én voltam a nagyobb étvágyú minden tekintetben (:D) ,ez is változott, a család nekem is fontos de a barátok elé helyeztem a párom, nem is bántam meg, ő is ezt igyekezte tartani de neki inkább a fordítottja volt meg. A szakítás oka hosszú, de a lényeg, egymáshoz lehet csiszolódni 1-2 év alatt. Egy volt jó barátom feledhetetlen tanácsa ami (szvsz.) minden kapcsolatban elindulásakor alapkőnek kellene hogy legyen : "-Csak élvezzétek ki az egymással tölthető időt."

Altalános meglátás más kapcsolatokban: Ott is csiszolódnak, tanulnak, kompromisszumokat kötnek, megszeretik a másik hobbiját pl. vagy a sportot, vagy a gamelést.. stb szóval a külömbőzőségből így is úgy is valami keverék dolog jön ki.

Még egy saját vélemény (bocsi hogy hosszú): Én pl nem szeretnék hozzám túlságosan hasonlító párt, legyen pár közös pont, de maradjunk egyének akik imádják egymást! Így is lehet szép. 22/F

2020. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ja és lemaradt, a kommunikáció a szerelem/szeretet mellett egy kapcsolat egyik legfontosabb része! Ha ez megvan, onnan csak rajtatok áll mit hoztok ki belőle.
2020. máj. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyénenként változó. Én meg exem nagyon eltzérő szemályiségűek voltunk de boldogol voltunk szerettük egymást és jól elvoltunk. Ami miatt szétmentünk az egy fontosabb ellentét volt viszont, mégpedig az hogy én nem akarok sosem gyereket, ő meg mindenképpen. Ha ez nem lett volna valószínűleg még együtt lennénk, pedig tényleg nagyon ellentétei vagyunk egymásnak.
2020. máj. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb kuka.
2020. máj. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!