Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miről beszéljünk konkrétan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljünk konkrétan mindent tudunk egymásról?

Figyelt kérdés

2015 óta keresek társat amikor van buli a városban minden pénteken ott vagyok 2016 09 16 óta.

A rendelet miatt 2020 03 13-án bezártak a szórakozó helyek.

Én március hatodikán voltam utoljára buliban azóta az utcán keresek társat.

Eddig voltam reggel, délben, délután, este, minden történt, bizalom és őszinteség a lányok részéről ritkán volt.

Konkrétan tegnap este 10 óráig nem találtam senkit.

Visszatérve én sok mindent ismerek és gyakorlok a csajozásban, a gyakorlatban a viccektől kezdve az érdekes kérdéseken át a Nicholas Victor csajozós szövegéig mindent csináltam.

Most az történt feltettem egy egyszerű kérdést és normális választ adott és utána konkrétan mindenről beszéltünk: dohányzás, család, iskola, érettségi, foci, Formula 1, játékok, kerékpározás, alvás.

És konkrétan minden pillanatban figyeltem és nem mondtam semmilyen hülyeséget.

A lány megbízott bennem és figyelt arra, amit mondtam.

És tudom hülye vagyok hogy ezt kiírom két kérdés van

1 Mit mondjak neki, ami értelmes dolog és nem beszéltünk róla?

2 Mit jelent az hogy valaki nyomul?

Állandóan ír a lánynak és nem hagyja békén?

Túl sokat beszél érdektelen dolgokról?


2020. máj. 22. 18:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sokat agyalsz, túl sokat tervezel és nagyon erőlteted a dolgokat. Olyan, mintha lenne egy listád, amit pipálgatsz és nem érted, hogy miért nem jött össze a lánnyal, annak ellenére, hogy mindent kipipáltál a listáról. A párkeresés nem ilyen, minden ember és szituáció más. Ha egy idő után úgy érzed, hogy kifogytatok a témából az elég gáz, de nagyrészt azért van, mert nem vagy spontán és nem adod önmagad, hanem futtatod a forgatókönyvet, ahelyett, hogy valóban megpróbálnád megismerni a lányt és tényleg figyelnél rá. Azt érzem, hogy kérdezel valami sablont tőle, de már a válasza közben azon gondolkozol, hogy mi lesz a következő kérdés. Egy ismerkedés nem kérdőívek kitöltése, sablonos dolgok puffogtatása, különböző szánalmas csajozós módszerek tesztelése a másikon, hanem az illető megismerésére való törekvés, de ennek szinte ösztönösen kell jönnie. Egyszerű a képlet: Szimpatikus a másik, külsőre is bejön, ezért szeretném megismerni, de az érdeklődésnek zsigerből kell jönnie, nem lehet eljátszani. Azt tanácsolom, hogy add önmagad és legyél spontánabb, mert ez egy idő után unalmas egy lánynak. Ezt nem tudod elbliccelni vagy helyettesíteni sablonokkal, ha komolyan gondolod a lánnyal. Sok sikert.
2020. máj. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#11 vagyok ismét. A 2. kérdésedre rátérve. A nyomulás relatív és sok mindentől függ. Ha nem jössz be a lánynak, akkor már azt is nyomulásnak veszi, ha azt mondod, hogy "Szia". Ha bejössz a lánynak, akkor is kerülni kell az unalmas dolgokat és azt, hogy mindig rajta lógj. Meg kell találni a középutat, de ennek a mértéke is egyénfüggő. Ne írj rá folyton, de azt se várd el, hogy mindig ő írjon.
2020. máj. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Érdekes amit mondasz, van benne igazság, de nem sok.
2020. máj. 24. 14:21
 14/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Szerinted miben tévedek? Szerintem az a baj, hogy nem alkalmazkodsz az adott lányhoz, hanem minden lányt egy kalap alá veszel. Adok egy tanácsot. Nézz meg pár üzenetet a lányokkal és hasonlítsd össze, hogy az egyes lányoknak miket írsz és keresd meg az azonosságokat és a különbségeket. Persze tuti lesz egyezés, mert az alap kérdések ugyanazok lesznek, főleg indulásnál, de a probléma akkor van, ha az ismerkedés nem alkalmazkodik a illetőhöz, nem improvizálsz arra, ami kiderül róla és minden lánynál ugyanazt a sablonos utat járod be az ismerkedés későbbi fázisában is...nem tudom érthető-e. Ezt egy normális lány simán látja és lekoptat. Nem akarlak kioktatni vagy beleszólni a dolgaidba, csak elondtam a véleményemet. Minden jót.
2020. máj. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Honnan veszed hogy mindenkinek ugyanazt írom?
2020. máj. 24. 17:36
 16/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Onnan, hogy akkor szokott ilyen előfordulni, amikor a másik fél nem érzi, hogy eléggé érdekel téged. Az tipikus, hogy amikor szimpi vagy neki első látásra, akkor kicsit nyit feléd, hogy közelebb engedjen magához és ezáltal ő is közelebb kerül hozzád, ezért érzed úgy, hogy bízik benned. Utána jön egy pont, amikor eldől, hogy még jobban megnyílik vagy esetleg végleg bezárul. Sajnos itt lehet elrontai a dolgot a sablonokkal, akár látszólagos érdeklődés csökkenéssel és a dolgok siettetésével. A lényeg, hogy add önmagad, túlzott körítés vagy színészkedés nélkül. Ha ezek után mégis koptatnak, akkor egyszerűen nem illetek össze és kész, de ha a begyakorolt csajozós dumák, klisék meghallgatása után dob, akkor az még rosszabb, mert egy felvett póz nem volt neki szimpi és nem a te valódi éned. Szóval ne a "mi a kedvenc ételed?" kérdésekkel (ezek amúgy is szinte észrevétlenül kiderülnek az ismerkedés során) vagy a XY betanult machós dumákkal próbáld levenni a lábáról, hanem a saját egyéniségeddel. Azt mindenki meg tudja kérdezni, hogy "mi volt a jeled az oviban?", de az már nehezebb, hogy a lány örömmel válaszoljon és tőled is kérdezzen. Arról nem is beszélve, hogy a chat és a személyes tali két teljesen más ismerkedési forma, hiába ugyanaz a két ember ismerkedik. Mégegyszer mondom, hogy ne vedd bántásnak a kommentjeimet és a tanácsaimat. Évek óta érzelmek, emberi kapcsolatok tanulmányozásával foglalkozom, de a saját bőrömön is megtanultam, hogy milyen sok dolognak kell stimmelnie ahhoz, hogy működjön egy ismerkedés. U.i: Add önmagad és nem lesz gáz. Sok sikert.
2020. máj. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!