Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondolnátok az alábbi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok az alábbi szituációról?

Figyelt kérdés

Adott egy gimnáziumi éveiben járó fiú és két lány, akik mindhárman jól ismerik egymást. A fiú és az első lány már több mint egy éve együtt vannak, de a lány még úgy érzi, hogy nem áll készen (senkivel) a szexualitásra. Ezzel szemben a fiút már nagyon fűti a vágy, de mivel számára fontosabb a kapcsolatuk, ezért nem erőlteti a dolgot. A másik lány szintén nagyon nyitott lenne a szexualitásra, de sosem jöttek össze a párkapcsolatai, ismeretlennel pedig érthető okoból nem szeretne szeretkezni. Egyszer egy jeles alkalmon a fiú barátnője azzal áll elő, hogy ha a fiú is szeretné, akkor lefeküdhet a másik lánnyal (akivel ezt előtte nyilván megbeszélte, és a lány nyitott volt a dologra). Indoknak azt hozza fel, hogy nagyon szereti a fiút, és nem szeretné a saját gátlásai miatt elveszíteni, amíg ő nem áll készen a dologra.

Ti mit gondolnátok ebben a helyzetben? A szavazásban megadtam opciókat, de a válaszokban persze saját véleményt is írhat bárki.

Fontos leszögezni, hogy a történet fiktív, viszont számomra érdekes lenne néhány ismeretlen ember véleménye a dologról :)


2020. máj. 22. 18:49
A kérdező szavazást indított:
A lánytól teljesen erkölcstelen volt ilyen ajánlatot tenni, a fiúnak vissza kell utasítania.
A lánytól teljesen erkölcstelen volt ilyen ajánlatot tenni, de ha már megtette, a fiúnak lelkiismeretfurdalás nélkül jogában áll belemenni a dologba.
A lánytól nagyon kedves és bátor, hogy ilyen ajánlattal állt elő, de a fiúnak természetesen ezt elegánsan el kell utasítania.
A lánytól nagyon kedves és bátor, hogy ilyen ajánlattal állt elő, és a fiú minden gond nélkül belemehet a dologba.
Valójában az ajánlat nem valós, a lányok csak tesztelni akarják a fiút, hogy mit válaszol.
55 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Ha én lennék a fiú, akkor lekúrnám a csajt, a barátnőmmel meg szakítanék, amiért ezt képes volt kigondolni.
2020. máj. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a fiú barátnőjének nem lenne szabad hagynia, hogy ez legyen.. mert ezzel egyúttal kockáztatja a kapcsolatot, lehet hogy jót akar, de az is előfordulhat hogy besülhet emiatt kapcsolat


Nem ajánlanám ezt a dolgot, ezáltal a fiúnak nem szabadna elfogadnia, inkább várnia kéne, míg a barátnője készen áll, ha szereti, kivárja és nem más lánnyal fekszik le, még akkor se, ha a barátnő tudja

2020. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Ezek a válaszok kicsit kemények, kedves és bátor azért, mert azt mondta a srácnak hogy megrakhatja a másik lányt? Ebben egyik sincs, szimplán egy ostobaság amit mond - ha már több mint 1 éve együtt vannak és ahelyett hogy készen állna a szexre, arra utasít hogy döngesd meg a barátnőjét, ott rég halál már az a kapcsolat. Eddig van értelme ebbe belegondolni.


Hogy aztán kitalálni a fiktív helyzetben a fiktív csaj miért mondta azt amit, annak már tényleg semmi jelentősége. A valóságban talán valami teszt lenne, de ott eleve nem fog ilyen szituáció lenni.

2020. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 100% true
2020. máj. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

18 éves fiú vagyok.

Egyrészt ha szeretem a barátnőmet, de ő még nem szeretne olyat, amit én igen, akkor azt tiszteletben tartom, és kivárom, amíg ő is beleegyezik, nem pedig félrek*rok.

Másrészt ha a barátnőm is szeret, akkor esze ágába sem jut, hogy egy másik nőt kérjen meg, hogy lefeküdjön velem, három okból:

1. Nem szeretné, ha egy ilyen hülyeség miatt tönkremenne a kapcsolatunk.

2. Eleve undorító, és lenéző a fiúra nézve, egyáltalán nem kedvesség, ahogy azt az egyik opcióban írta kérdező.

3. Ha ezt felvetné, az egyértelműem azt jelenti, hogy (már) nem szeret, mert az sem érdekli, ha megcsalom, sőt ő buzdít erre. Akkor már mindegy, ha kimondja hogy szakítani akar.

Ha a barátnőm ilyet ajánlana fel, azt egyertelműen arra vélném, hogy "hagyjál, nem akarok veled lefeküdni, itt van ez a r*banc, k*rogasd őt, hozzám biztos nem nyúlsz".

A lényeg az, hogy ha a fiú nem csak ösztönlényszerű állat, hanem tudja magát kontrollálni, mert szereti, tiszteli a barántnőjét, akkor türelemmel vár, amíg a lány is akarja a dolgot. Ha pedig egy barátnő ilyet ajánl fel, az mindent elmond a kapcsolatról.

2020. máj. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem lennék ilyen helyzetbe,mivel lány vagyok.Szerintem ez inkább nagyon gyerekes gondolat,nem is csodálkoznák ha ott hagynának.Fordítva én is megsértődnék,vagy legalább csalódnék.
2020. máj. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én nem csalnám meg a barátnőmet akkor se ha mondja
2020. máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!